iframe

X

نکات خرید دستگاه حکاکی لیزری

کد خبر : #943
تاریخ انتشار : ۱۸ دی, ۱۳۹۵
تعداد بازدید کننده : 277
ارسال به دوستان

دستگاه حکاکی لیزر

مواردی که هنگام خرید دستگاه حکاکی لیزری باید بدانید

قبل از اینکه بتوانید دستگاه حکاکی لیزری را بخرید باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز را مدنظر قرار داده اید. این موضوع به شما کمک می کند انتخاب مناسبی داشته باشید و ماشین لیزر حکاکی خود را از شرکت معتبری تهیه کنید. در این مقاله قصد داریم چند مورد از  نکاتی که باید مدنظر قرار گیرد را بیان کنیم. پس همراه ما باشید.

نگه داری دستگاه لیزر حکاکی

هزینه تعمیر و نگهداری ماشین حکاکی لیزر چقدر خواهد بود؟

 اولین چیزی که باید مدنظر داشته باشید هزینه های تعمیر و نگهداری است. دستگاه های حکاکی لیزری وجود دارد که واقعا مقرون به صرفه هستند اما زمانی که صحبت از تعمیر و نگهداری آن به میان می آید، مجبور خواهید بود هزینه های بیشتری پرداخت کنید تا برایتان کارساز باشد.  باید به دنبال این موضوع باشید که تعمیر و نگهداری دستگاه لیزر چقدر طول می کشد و هر چند وقت یکبار مجبور هستید اینکار را انجام دهید. هر چقدر فاصله بین دوره های تعمیر و نگهداری زیاد باشد، هزینه های آن نیز کمتر خواهد بود.

تعمیرات دستگاه لیزر

ایا می توانید بخش ها و قطعات مورد نیاز دستگاه حکاکی لیزری  را به راحتی تهیه کنید؟

 موردی که باید در نظر داشته باشید تهیه اسان قطعات برای ماشین حکاکی لیزری است. اصلا مهم نیست چقدر دستگاه خود را خوب نگه می دارید؛ زمانی وجود دارد که به تعویض قطعات نیاز خواهید داشت. ایا قادر خواهید بود قطعات را به سرعت جایگزین کنید؟ یا  چند هفته زمان نیاز خواهید داشت  تا قطعات را به دست آورید.  به خاطر داشته باشید هرچقدر زمان تعویض قطعات طولانی تر باشد تولید و بهره وری شما کاهش پیدا می کند.

خدمات دستگاه لیزر حکاکی

ایا برای تعمیر و نگهداری دستگاه لیزر  به فرد متخصص نیاز خواهید داشت؟

  کار کردن با برخی از انواع دستگاه های لیزر  بسیار ساده است. پرسنل تعمیر و نگهداری می توانند به سادگی از عهده تعمیر آن بر ایند. با اینحال، برخی از ماشین های حکاکی  وجود دارد که تعمیر و نگهداری آن بسیار دشوار است. در چنین شرایطی به فرد متخصص نیاز خواهید داشت تا بتواند از عهده تعمیر آن بر بیاید. به دنبال دستگاهی باشید که تعمیر و نگهداری آن ساده است.

تعمیر دستگاه حکاکی لیزر

ایا به افراد با تجربه برای کار با دستگاه نیاز خواهید داشت؟

 نباید دستگاهی را خریداری کنید که هیچ کس در شرکت قادر به استفاده از آن نیست. این موضوع بدین معنی است که باید کارگران  خود  را به سراغ دوره های خاصی بفرستید تا کار با این دستگاه ها را به درستی یاد بگیرند. بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که افراد می توانند آن را به درستی راه اندازی کنند.

قبل از اینکه بخواهید تصمیم نهایی خود را در مورد دستگاه حکاکی لیزری بگیرید باید فاکتورهای زیادی را مدنظر داشته باشید.  دستگاه های مختلف زیادی در بازار وجود دارد اما همه آن ها توصیه نمی شود و شناخته شده نیستند. از نکاتی که در این مقاله بیان کردیم استفاده کنید تا بتوانید بهترین دستگاه را برای شرکت خود تهیه نمایید.

“ نکات خرید دستگاه حکاکی لیزری”