لطفا منتظر بمانید

درباره ما

درباره ما

چشم انداز ما

گسترش محصولات و بالابردن کیفیت همه جانبه، اصلی ترین برنامه ما برای آینده است. با تولید قطعات گسترده ای از ماشین آلات صنعتی جهت حمایت از تولیدکنندگان  مفتخریم که نیازهای بسیاری از همکارانمان را در صنعت ایران عزیز پاسخگو باشیم. و اینک زمان آن رسیده که به بازارهای خارجی وارد شده و توان خود را در رقابت با برترین های جهانی محک بزنیم. امید که در این عرصه نیز همچون گذشته موفق عمل کرده و نماینده ای شایسته نام پرافتخارایران باشیم.

خط مشی ما

خط مشی ما توسعه پایدار است. توسعه ای بر پایه تعامل . در طول تاریخ شرکت های بسیاری بوده اند که با وجود ارائه محصول عالی و استقبال بی نظیر از آن ها به دلیل نبود تفکر توسعه و عدم انطباق دراز مدت با نیاز و درخواست مشتریان و عدم ارائه راهکار های نوین و کیفیت به روز، به مرور محو گشته و اکنون تنها خاطره ایی از آن ها بر جای مانده است.
اما ما به توسعه همه جانبه می اندیشیم. توسعه  در فن آوری، کیفیت و محصولات جدید. محصولاتی که پاسخگوی نیازهای شتابان عصر جدید باشد و این توسعه امکان پذیر نیست مگر با تعامل دائمی با مشتریانی که نه به دید خریدار، بلکه به عنوان دوست، همکار و بزرگترین و ارزشمندترین دارایی دستشان را می فشاریم و خود را ملزم به برآورده کردن نیازهایشان می دانیم و امید داریم که در کنار یکدیگر برای دستیابی به ایرانی آبادتر، مقتدرتر و توسعه یافته تر گام برداریم.

تاریخچه شرکت بین المللی پرسناژ

شرکت بین المللی  پرسوناژ در سال 1372 به شماره ثبت 92115 با مسئولیت محدود تاسیس گردید و با بهره مندی از پرسنل مجرب و خلاق و تاکید بر رفع نیازهای صنعتگران  ایرانی و کیفیت ماندگار به سرعت روی به پیشرفت نهاد و امروزه با وجود گذشت 29 سال سابقه درخشان به بلوغ و پخگی خود که از پس پروژه های بیشمار به دست آمده می بالد.

مرامنامه ما

شرکت بین المللی پرسناژ به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه واردات، توزیع، فروش و خدمات پس از فروش انواع ماشین آلات لیزر (حکاکی، برش و جوش) و cnc فرز و ارائه خدمات لیزر و 3D printer  در راستای جلب رضایت و کسب اعتماد مشتریان و ارتقا سطح کیفیت محصولات و خدمات  خود با اتکا به خداوند متعال، اقدام به اسقرار، حفظ، نگهداری  و بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001 :2008 نموده و در چهارچوب قوانین و مقررات ذیربط خط مشی ذیل را سرلوحه خود قرار داده است:

  1. تلاش در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق ارائه محصولات و خدمات در چارچوب توافقات انجام شده با مشتریان.
  2. حفظ و توسعه خدمات پس از فروش به منظور حصول اطمینان از کسب رضایت و اعتماد کامل مشتریان.
  3. تلاش در جهت افزایش سهم بازار 
  4. ارتقا سطح دانش، مهارت و توسعه قابلیت های منابع انسانی مورد نیاز شرکت
  5. ایجاد زمینه مناسب به منظور بروز خلاقیت های فردی و گروهی، مشارکت کارکنان و ایجاد انگیزه.
  6. تلاش در جهت بهبود مستمر و حفظ اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت.

مدیریت ارشد تعهد می نماید نیازمندی های این استاندارد و سایر الزامات قانونی و دولتی را رعایت نموده و آن ها را به منظور بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت برآورده نماید.از آنجا که موفقیت این سیستم بستگی به مشارکت تمامی همکاران دارد، لذا از کلیه کارکنان انتظار می رود ضمن درک صحیح خط مشی و اهداف با همدلی، همفکری و همکاری صمیمانه نسبت به لحاظ نمودن آن در تمام فعالیت های خود اقدام نمایند.