لطفا منتظر بمانید

سیستم های حکاکی لیزری

تاریخ ثبت :1396/01/14
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
سیستم های حکاکی لیزری
چگونه از لیزرهای Epilog برای حکاکی طراحی، لوگو و عکس استفاده کنیم
خدمات حکاکی لیزری
آیا شما نیز به دنبال لیزری هستید که بتواند بر روی چوب، آکریلیک، پلاستیک، سنگ مرمر و سایر مواد حکاکی کند؟
خدمات حکاکی لیزر غیر فلزات
شما می توانید از سیستم لیزری Epilog برای حکاکی طراحی های ظریف بر روی مواد مختلفی استفاده کنید. این سیستم همانند یک پرینتر به رایانه شما متصل می شود و می تواند طرح هایی که شما با استفاده از برنامه های گرافیکی مختلف ایجاد کرده اید را برش دهد. کافیست اندازه کاغذ را به همان اندازه ای که قصد حکاکی اش را دارید تغییر دهید، تصویر مورد نظر خود را ایجاد نمایید و آن را به دستگاه لیزر بفرستید. همچنین می توان مواد بسیاری را با همین سیستم برش داد. بهترین روش برای توصیف نحوه عملکرد این لیزرها، مقایسه آن با مواردی همچون لیزرهاست. با استفاده از فناوری های مشابه، تصاویری که قرار است بر روی کاغذ پرینت شود گرفته می شود اما در عوض از پرتو لیزر CO2 برای حکاکی لیزری و برش لیزری مواد مختلف استفاده می شود.
• لیزر: منبع لیزری Co2 ، ۳۰ الی ۱۲۰ وات
• مواد لیزر حکاکی: چوب، آکریلیک، پلاستیک، چرم؛ پارچه؛ فلزات پوشش داده شده، آلومینیوم آندی، سرامیک و غیره
• مواد قابل برش: چوب، آکریلیک، پلاستیک، پارچه، چرم، ملامین؛ کاغذ، لاستیک؛ چوب پنبه
مزایای استفاده از لیزرهای CO2 برای حکاکی:
• لیزر از پرتوهای نور به عنوان ابزار حکاکی لیزری استفاده می کند. بنابراین هیچ بخشی از دستگاه در واقع موادی که باید بر روی آنها حکاکی لیزری شود را لمس نخواهد کرد.
• شما به سیستم های مخصوص برای نگهداری ماده مورد نظر نیاز ندارید. این موارد در دستگاه برش لیزری Epilog کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.
• حکاکی با لیزر یک نشانه ظریف و دائمی ایجاد می کند. تصاویر با رزولوشون ۱۲۰۰ نقطه در هر اینچ حکاکی می شوند.
• کیفیت حکاکی برای بازتولید گرافیک ها بی بدیل است.
• لیزر یک روش بسیار سریع برای سفارشی سازی محصولات فراهم می کند. با استفاده از سیستم های لیزری، می توانید یک نمونه تولید کنید، آن را در لیزر بگذارید و هر چقدر محصول که خواستید با آن حکاکی نمایید.
برای اینکه بتوانیم نیازهای شما را برآورده سازیم چهار خط تولید مختلف برای سیستم های حکاکی با لیزر خود فراهم کرده ایم. شما می توانید بنا به نیاز خود از میان آنها یکی را به دلخواه انتخاب کنید.
تصاویری برای حکاکی کردن در چند مرحله ساده:
ابتدا تصویر خود را وارد کنید یا اسکن نمایید. تصویر خود را از برنامه های گرافیکی ایمپورت کنید. اندازه کاغذ را تعیین کرده و سپس تصویر را به حالت سیاه سفید تبدیل کنید. از آنجایی که ما کار حکاکی خود را بر روی آلومینیوم آندی انجام می دهیم، آن را برعکس کردیم.حالا سرعت و قدرت دستگاه لیزری تعیین کنید. شما می توانید از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید. کار چاپ را به سیستم بفرستید تا حکاکی را انجام دهد. حالا دکمه Go را فشار دهید تا لیزر کار خود را آغاز نماید. خوب کار شما تمام شده است. با این مراحل ساده توانستید حکاکی مورد نظر خود را انجام دهید.
بالاترین رزولوشون حکاکی در لیزرهای Epilog چقدر است؟
یک سیستم لیزری Epilog می تواند تا رزولوشون ۱۲۰۰ نقطه در هر اینچ را حکاکی لیزری کند. اینکار به شما اجازه می دهد به بالاترین کیفیت حکاکی دست پیدا کنید. حتی در سرعت های بالا نیز لیزر موجود، دقت بسیار بالایی خواهد داشت.
چرا این سیستم بهتر از لوله های لیزر شیشه ای است؟
با استفاده از لوله هایی که از فلز به همراه اجزای سرامیکی تشکیل شده است؛ می توان لیزر را با سرعت بیشتری به کار انداخت.همچنین تمامی انواع دستگاه لیزر با هوا خنک می شوند و نیازی به سیستم خنک سازی با آب نیست.
از کجا می توان اطلاعاتی در مورد نصب و راه اندازی این سیستم ها به دست آورد؟
شما می توانید از راهنمایی مشاوران ما کمک بگیرید. به صفحه تماس با ما بروید و از آنجا اطلاعات تماس را دریافت کنید.