لطفا منتظر بمانید

ورود به عرصه لیزرهای فیبری

تاریخ ثبت :1396/01/14
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
ورود به عرصه لیزرهای فیبری
شرکت صنعتی Lynam خود را برای سرمایه گذاری بزرگ بر روی لیزرهای فیبری آماده می کند
شرکت صنعتی Lynam خود را برای سرمایه گذاری بزرگ بر روی لیزرهای فیبری آماده می کند:
ساخت و تولید قطعات مختلف برای مشتریان حساس به هزینه، بدین معنی است که شرکت Lynam باید در زمان مناسب بر روی فناوریهای درست و صحیح سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری نیز باید با هدف کاهش در هزینه تولید انجام شود. تولید کنندگان قطعات فلزی در اواخر سال ۲۰۱۳ به دنبال خرید دستگاه برش لیزر فیبری بودند. این یک رویکرد جدید برای آنها محسوب می شد.به عنوان مثال تروی لینداستورم یکی از این افراد است. او دوست داشت مشتریان جدیدی برای شرکت خود بدست آورد. نیاز به فناوری های نوین و تولید جدید یکی از موارد مشترک بیشتر شرکت هاست. شاید بتوان گفت این مورد تنها روشی است که می توان در بازار های حساس کنونی از آن استفاده کرد و با سایر شرکت ها رقابت نمود.
مدل تجاری:
شرکت Lynam موفقیت کنونی خود را مدیون گسترش شبکه تلویزیونی فاکس است. شرکت لینداستورم با برخی از شرکت های تولید دستگاه های خانگی مشارکت می کرد. انها به همراه یکدیگر ایستگا های ویرایش صوت و ویدئو را برای وابستگان شبکه تولید کردند.این تجارب اولیه توانست بر روی بهبود مدل تجاری شرکت تاثیر زیادی بگذارد.
لیزر فیبری
تمرکز کوتاه مدت این شرکت بر روی روابط تمام مشتریان و رضایت آنها بود. به همین خاطر شرکت تلاش کرد در سال ۲۰۱۰ دستگاه برش لیزر جدیدی را خریداری کند تا بتواند برش هایی با ضخامت بیشتر را نیز انجام دهد. در سال ۲۰۱۳ لینداستورم ( مدیر عامل شرکت) به این نتیجه رسید که دستگاه های برش لیزری co2 برای نرخ تولید مورد نیاز کافی نیست . به همین خاطر شرکت Lynam نیازمند یک بهبود کلی در سرعت برش لیزری خود بود.
استفاده از فناوری برش لیزری فیبری:
در سال ۲۰۱۴ این شرکت دستگاه های برش لیزری ۲٫۵ کیلوواتی خود را نصب کرد. این نوع دستگاه ها می تواند سرعت برش بهتری را نسبت به برش لیزری co2 فراهم کند. لینداستورم در این باره می گوید: ما به سرعت لیزرهای فیبری برای تولید محصولات اقتصادی تر نیاز داشتیم. لیزرهای co2 نمی توانست تقاضای ما برای برش ورقه های فلزی را فراهم کند.
دستگاه برش لیزر فیبری
این برج هشت قفسه ای ذخیره سازی برای نگهداری دستگاه برش لیزری این شرکت کافیست.
سر برش دهنده لیزرهای فیبری که همانند لیزرهای co2 حاوی آینه نیست ، قادر است با سرعت ۴,۷۲۴ IPM در یک محور حرکت کند. در موادی که ضخامت ۰٫۴۰ اینچی دارند ، لیزر فیبر می تواند سه برابر سریع تر از یک دستگاه برش لیزری co2 با قدرت بالا کار کند. اختلاف سرعت در برش، زمانی که لیزر فیبری برای برش مواد ضخیم برنامه ریزی می شود کاهش پیدا می کند.
کار با دستگاه های برش لیزر فیبری:
اگرچه فناوری برش لیزر فیبری یک فناوری جدید است اما لیند استورم از این فناوری به خوبی استفاده کرده است. به نظر او هزینه استفاده از این تجهیزات جدید در طول یک روز کاری ۱۶ ساعته خوب و بهینه است. این لیزرها می تواند سرمایه اولیه را به خوبی برگرداند.
سرمایه گذاری معقول:
لینداستورم معتقد است که سرمایه گذاری بر روی دستگاه های برش لیزری جدید نتیجه خوبی دارد. دستگاه به خوبی کار می کند و سرمایه گذاری هایی که بر روی این نوع دستگاه ها انجام می گیرد به خوبی اثربخش خواهد بود.