لطفا منتظر بمانید

حکاکی تصویر بر روی چه نوع اجسامی بهتر است؟

تاریخ ثبت :1397/09/15
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
حکاکی تصویر بر روی چه نوع اجسامی بهتر است؟

شرایط حکاکی تصویر چیست؟

امروزه حک لیزری چهره و تصویر از جذاب ترین هدایایی است که می توان به دوستان خود هدیه دهید. همچنین حک لیزری از سودآورترین کارهایی است که با دستگاه حکاکی لیزر می توان انجام داد. فرآیند حکاکی لیزر عکس شامل استفاده از دستگاه حکاکی لیزری جهت حک تصویر می باشد. تصاویر با طیف گسترده ای از سایه و نور ، بهترین انتخاب برای این فرایند می باشد. 


چه متریالی قابل حکاکی لیزر هستند؟ کلیه متریال هایی که قابل حک لیزری هستند برای این کار مناسب هستند. متریالی نظیر چوب، کاغذ و مقوا، پلاستیک، پلگسی گلس، شیشه، سنگ و ... . حک لیزری قابلیت تبدیل عکس دیجیتالی به محصولی زیبا و ماندگار را به شما می دهد. بدین منظور می بایست  یک عکس مناسب جهت حکاکی لیزری انتخاب نمایید از تصاویری که عمدتا یک رنگ هستند یا سایه را دارند اجتناب نمایید، زیرا خروجی نهایی پس از حکاکی لیزری مطلوب نخواهد بود. مهم است که تصاویر با کنتراست، وضوح و دقت بالا را انتخاب کنید. برای کسب بهترین نتایج، تصاویر دیجیتالی با  300 DPI را انتخاب نمایید. تصاویر با وضوح بالا  به طور کلی نتایج بهتر و خروجی با کیفیت بالا را تولید خواهند کرد. به عبارت دیگر، تصاویری که دارای رزولوشین بالا، نور و کنتراست مناسب دارند  و دارای جزئیات بهتری هستند را انتخاب نمایید. انتخاب عکس مناسب، اولین قدم برای داشتن حکاکی لیزری مناسب و تاثیر گذار می باشد.

چگونه یک تصویر را به حکاکی لیزری تبدیل می کنید؟

مرحله 1: عکس با کیفیت عالی انتخاب نمایید
مرحله 2: قسمتهای اضافه عکس را که نیاز ندارید برش بزنید.
مرحله 3: پس زمینه تصویر را حذف کنید.
مرحله 4: عکس به حالت سیاه و سفید تبدیل نمایید.
مرحله 5: در صورت نیاز، عکس را ویرایش نمایید.
مرحله 6: اندازه تصویر را مشخص نمایید.
مرحله 7: نور تصویر را اصلاح نمایید.
مرحله 8: تصویر را به فرمت Bitmap  تبدیل نمایید.

حکاکی لیزر تصویر بر روی غیر فلزاتی مانند چوب، ام دی اف، مقوا، پلاستیک، سنگ مرمر، چرم، سنگ، کاشی و شیشه، مولتی استایل، پلکسی گلس و ... با کیفیت بسیار بالا قابل حک می باشد. حکاکی لیزری فلزات نظیر طلا، نقره، مس، استیل، آهن، آلومینیوم و ... جهت حک تصویر مناسب می باشد. قبل از شروع حکاکی لیزری، مواردی نظیر سایز عکس و کیفیت متریال مورد نظر را بررسی نمایید. پرسناژ با دانش و تجربه بالا  آماده است تا بهترین مشاوره را جهت حک لیزری تصاویر ارائه نماید.

حکاکی لیزر تصویر:

-حک لیزری تصویر روی گردنبند.
-حک لیزری تصویر حیوانات (سگ و گربه)  روی پلاک مشخصات حیوانات.
-حک لیزری تصویر روی جاکلیدی و فندک.
-حک لیزری تصویر جهت آلبوم عکاسی.
-حک لیزری تصویر  روی بدنه لپ تاب، تبلت، موبایل.
-حک لیزری تصویر جهت سنگ مزار.