لطفا منتظر بمانید

آشنایی با تعمیرات دستگاه لیزر

تاریخ ثبت :1395/12/24
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
آشنایی با تعمیرات دستگاه لیزر تعمیرات دستگاه لیزر
دستگاه های لیزر میتوانند بنا بر دلایلی مختلف دچار نقص یا خرابی شوند . برای تعمیر این دستگاه ها میتوانید به کمک کارشناسان شرکت پرسناژ در ابتدای امر نسبت به عیب یابی دستگاه خود اقدام نمایید که این خود باعث آشنایی با تعمیرات دستگاه لیزر خواهد شد.
در بحث و تبادل نظر با کارشناسان ما میتوانید هر یک از دلایل خرابی زیر را رصد کنید
۱- نداشتن لیزر
۲- در load ماندن مین بورد
۳- نشناختن قدرت لیزر
۴- ضعیف شدن لیزر
۵- یکسره شدن لیزر
۶- قطع و وصل لیزر
۷- نشناختن usb
۸- پمپا‍ژ نشدن آب چیلر
۹- عدم حرکت محورها
۱۰- غیر فعال شدن صفحه کلید
۱۱- غیر فعال شدن کنترل پنل
۱۲- روشن نشدن هایولتاژ
۱۳- جرقه زدن هایولتاژ
۱۴- روشن نشدن پاور yag
بعد از انجام اقدامات لازم و تست های احتمالی برای صحت تشخیص کارشناسان ما شما را یاری خواهند داد تا اطمینان حاصل کرده و قطعه معیوب را برای تعمیر ارسال کنید . شرکت پرسناژ با بهره گیری از دستگاه های فوق پیشرته توانایی لازم برای اصلاح عیوب دستگاه های لیزر ، ماشین های حکاکی لیزر و دستگاه برش لیزر را داراست . از این رو میتوانید از سوی شرکت گواهی تضمین عملکرد بعد از رفع عیوب دستگاه را دریافت کنید.
تعمیرات دستگاه لیزر در تهران
تهران به عنوان یکی از صنعتی ترین شهر های ایران توانسته است مراکز صنعتی و اقتصادی زیادی را در خود جای دهد، که این صنایع برای موارد مختلف کاربرد از دستگاه های حکاکی و برش لیزر و ماشین های لیزر و دستگاه حکاکی لیزر استفاده می کنند. در صورت بروز هر گونه عیب در دستگاه لیزر مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه لیزر در تهران شرکت پرسناژ امادگی ارائه خدمات به مشتریان عزیز را دارست
تعمیرات دستگاه لیزر در کرج
اگر مرکز صنعتی و شرکت شما در کرج است و شما در زمره شرکت های استفاده کننده از دستگاه لیزر محسوب می شوید . شرکت پرسناژ آمادگی دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه های شما در کوتاه ترین زمان خدمات مناسب را به شما ارائه دهد . شرکت پرسناژ تعمیرات دستگاه لیزر در کرج را آسان کرده و این شرکت آماده خدمت رسانی به نحو مناسب به مردم شهرستان کرج و استان البرز است.