لطفا منتظر بمانید

حکاکی لیزر بر روی شیشه

تاریخ ثبت :1395/12/24
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
حکاکی لیزر بر روی شیشه
کاربرد های دستگاه حکاکی لیزر
حکاکی لیزر روی شیشه
برای حکاکی لیزری بر روی شیشه و ایجاد افکت های ویژه از سه روش زیر استفاده کنید:
دستمال کاغذی: استفاده از یک دستمال مرطوب به جلوگیری از خشن شدن ناحیه حکاکی لیزری کمک می کند و باعث می شود حکاکی سفید و واضحی ایجاد گردد. قبل از اینکه بخواهید کار لیزر حکاکی را آغاز کنید، یک دستمال کاغذی تک لایه مرطوب بردارید و بر روی شیشه اعمال کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ حباب  هوایی در آن وجود ندارد.  اگر چنین حبابی وجود داشته باشد بر روی تصویر حکاکی شده تاثیر خواهد گذاشت.  حالا هوای کمکی را خاموش کنید تا از خشک شدن زودرس رنگ در طول حکاکی جلوگیری شود. بعد از حکاکی لیرز ، باقیمانده مواد را تمیز کنید.
خرید ماشین حکاکی لیزری
استفاده از نوار: علاوه بر دستمال کاغذی مرطوب، نوار چسب نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با اینحال استفاده از نوار باعث می شود رنگ حکاکی به جای سفید روشن به خاکستری متمایل شود. همانند روش دستمال کاغذی، اطمینان حاصل کنید که هیچ حباب هوایی وجود ندارد و همپوشانی به هنگام اعمال نوار تشکیل نمی شود. بعد از حکاکی، سعی کنید شیشه را تمیز کنید تا چسب اضافی روی آن باقی نمانده باشد.
دستگاه لیزر حکاکی
حکاکی لیزر بدون مواد کمکی:
دستمال مرطوب یا نوار برای پردازش شیشه مورد نیاز نیست. شما می توانید با انجام تنظیماتی همچون تغییر رنگ در گرافیک از ۱۰۰ درصد به ۷۰ درصد افکت مورد نظر خود را اعمال کنید. همچنین می توانید به تنظیمات چاپ بروید و گزینه rasterization را انتخاب نمایید. این تغییر باعث می شود گرمای اضافی به سطح وارد نشود. به همین خاطر سطح بهتری ایجاد می شود.