لطفا منتظر بمانید

بهترین دستگاه لیزر حکاکی چه ویژگی هایی دارد؟

تاریخ ثبت :1397/10/11
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
بهترین دستگاه لیزر حکاکی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دستگاه حکاکی لیزر

اینکه تکنولوژی لیزر در زمان نسبتا کوتاهی بین میلیون ها نفر در سراسر جهان رایج شده است بسیار شگفت انگیز است. دستگاه های حکاکی لیزری، انقلاب شگرفی در صنایع ایجاد کرده اند. با استفاده از تکنولوژی لیزر و با کمک کامپیوتر می توانید نتایج بسیاری را با حکاکی لیزری طیف وسیعی از مواد به دست آورید. طرح ها و نقوش را می توان به راحتی به دستگاه حکاکی لیزری سپرد. حکاکی لیزری دارای مزایا و کاربردهای بسیار زیادی است.

همچنین لیزرها در روش های پزشکی و در درمان های مختلف مانند عمل چشم، دندانپزشکی، لیزر درمانی، جراحی ، جراحی زیبایی، آکنه، درمان پوست و حذف مو استفاده می شود. همچنین در تحقیقات علمی، سازمان های نظامی و انتظامی از فناوری های لیزر استفاده می کنند.

با توجه به توسعه و پیشرفت انواع مختلف لیزر مواد فلزی و غیر فلزی، قابلیت حکاکی بسیار عالی با دقت و سرعت بالا است. بسته به نوع منبع لیزر و قدرت خروجی ، دستگاه های لیزر حکاکی می توانند طیف گسترده ای از مواد را نظیر کاغذ، مقوا، چرم، پارچه، منسوجات، شیشه، پلکسی گلس، پلاستیک، سرامیک، سنگ، گرانیت و ... حکاکی کند. حکاکی انواع بارکد، شماره سریال، شماره های VIN و اطلاعات شناسایی توسط جدیدترین دستگاه های حک لیزر قابل اجرا می باشد. 

توسعه تکنولوژی لیزر برای انواع صنایع و اهداف تجاری توسط دستگاه های لیزر جهت شرکت های کوچک و متوسط به عنوان سرمایه گذاری ارزان قیمت، بسیار مهم می باشد. بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط، به دنبال استفاده از دستگاه های لیزر برای صنعت خود هستند. دستگاه لیزر برای کسب درآمد و رونق کاری در بسیاری از صنایع استفاده می شود. محدوده  فعالیت دستگاه های حکاکی لیزر بسیار وسیع و متنوع است به کسب درآمد منجر می شود. انتخاب دستگاه لیزر مناسب از مهمترین نکات شروع کسب و کار است. دستگاه حک لیزر در سایزها و توان های مختلف موجود می باشد که قبل از خرید می بایست به آن توجه کرد.

از موارد كاربرد دستگاه هاي ليزر حكاكي:

- صنعت تبليغات، ساخت هداياي تبليغاتي و بسته بندي.
- صنعت تابلوسازي و ماکن سازی.
- صنعت الكترونيك و حكاكي قطعات الكترونيك.
- صنعت دكوراسيون داخلي.
- واشرسازي لاستيکي و مهرسازي ليزري با کيفيت بالا.
- صنعت چوب و ام دی اف.
- صنعت شيشه.
- صنايع دستي

از ويژگي هاي مهم  دستگاه هاي ليزرحك: 

- سرعت و دقت بالاي دستگاه حك لیزری فلزات و غیرفلزات.
- انعطاف پذيري بالا توسط نرم افزار حرفه اي.
- قابلیت حک لیزری بر روي طيف وسيعي از مواد فلزی و غیرفلزی.
- راحتی تبديل طرح به محصول نهایی.
- قابلیت اجرای كارهاي تعداد كم و سفارشي.
- هزینه پایین تولید.
- عدم نیاز به ساخت کلیشه و یا الگو.
- ماندگاری طولانی حک لیزری.
- قابلیت حک لیزری عمیق.
- قابلیت انتخاب نوع فونت.