لطفا منتظر بمانید

قیمت دستگاه حکاکی لیزری پلاک

تاریخ ثبت :1397/11/23
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
قیمت دستگاه حکاکی لیزری پلاک

حکاکی لیزری روش نوینی است که از پرتو لیزر برای تغییر سطح یک شی استفاده می کند. فرآیند حک لیزری عمدتا برای ایجاد تصاویر روی مواد استفاده می شود. لیزر حرارت زیادی ایجاد می کند که ماده را تبخیر می کند و در نتیجه حفره هایی را ایجاد می کند که تصویر نهایی را تشکیل می دهند. 

این روش سریع است، زیرا ماده با هر پالس لیزر برداشته می شود. عمق علائم توسط تعداد دفعاتی که پرتو لیزر بر روی ماده عبور می کند کنترل می شود. لیزر حکاکی روی فلز و غیرفلز نظیر پلاستیک، چوب، چرم، مولنی استایل و ... استفاده شود. شما می توانید بسیاری از مواد مختلف را حکاکی نمایید. علاوه بر این، لیزر حکاکی از روش سنتی کاربردی تر است و شانس کمتری برای آسیب رساندن یا تغییر شکل مواد وجود دارد. 

حکاکی لیزری پلاک

حکاکی لیزری، زیرمجموعه ای از نشانه گذاری لیزری است، استفاده از دستگاه لیزر جهت حکاکی لیزری فلزات فلزات و غیرفلزات می باشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی دستگاه حکاکی لیزری جهت ساخت انواعپلاک فلزی بسیار کاربردی می باشد و تاثیر بسزایی در زیبایی پلاک ساخته شده دارد. دستگاه برش و حک لیزری جهت ساخت پلاک از جنس استیل، آلومینیوم و برنج  و غیرفلزاتی نظیر پلکسی گلس، مولتی استایل، چوب و ام دی اف قابل استفاده می باشد. نوشته، لوگو و نقوش قابلیت حکاکی لیزری عمیق روی انواع متریال را دارد. ماشین آلات مورد استفاده برای حکاکی لیزری یا علامت گذاری لیزری همانند ماشین آلاتی هستند که برای برش لیزری استفاده می شوند.

فرمت های فایل

برای استفاده از فرایند حک و برش لیزری توسط دستگاه برش و حکاکی لیزری، فایل دوبعدی(2)، گرافیک برداری یا وکتور قابل اجرا می باشد. رایج ترین فرمت ها عبارتند از:

قیمت دستگاه حکاکی لیزری پلاک برای خریداران بسیار مهم می باشد. از موارد مهم برای خریداران می توان به سایز میز کار، توان تیوب لیزر، میز ثابت یا میز برقی بودن دستگاه لیزر اشاره کرد. دقت نمایید که مهمترین فاکتور در خرید دستگاه لیزر، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب می باشد.

برش لیزری پلاک

کاربرد انواع پلاک فلزی و غیرفلزی: