لطفا منتظر بمانید

حکاکی لیزری سفارشی موبایل و لپ تاپ

تاریخ ثبت :1397/12/12
ناشر : شرکت بین المللی پرسناژ
حکاکی لیزری سفارشی موبایل و لپ تاپ

حکاکی لیزری سفارشی موبایل ، گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها برای اپل، آی پد و غیره

دستگاه حکاکی لیزری قابلیت حک لیزری متون، تصاویر و آرم ها را بر روی محصولات الکترونیکی و تلفن همراه به سرعت و به راحتی انجام می دهد. با حکاکی لیزری، نه تنها می توانید محصولات خود را شخصی سازی نمایید بلکه قادر هستید کیفیت ظاهری  محصول خود را ارتقا دهید. با شخصی سا زی دستگاه های الکترونیکی نظیر موبایل ، گوشی هوشمند و لپ تاپ  می توان به راحتی آن ها را شناسایی کرد.
با دستگاه  لیزر ، براحتی می توانید دستگاه های الکترونیکی را طبق سلیقه خود و با طرح دلخواه، کاملا سفارشی، متمایز و برجسته نمایید. شما قادر هستید تصاویر شگفت انگیز را  بر روی  بدنه لپ تاپ و موبایل حکاکی نمایید تنها  کافی است تصویر، لوگو یا عکس خود اسکن کنید و چاپ آن را به دستگاه های لیزر بسپارید.
بدنه های لوازم الکترونیکی اغلب از آلومینیوم و با پوشش پلاستیک، چرم و پارچه ساخته می شوند. همچنین صفحه نمایش محصولات الکترونیکی  نیز از جنس اکریلیک یا پلکسی گلاس می باشند. دستگاه لیزر CO₂  یا فیبر برای حکاکی لیزری مناسب می باشد. بسته به قدرت لیزر، مقدار متفاوت از سطح لایه موارد برداشته می شود و در نتیجه، طرح مورد نظر روی  محصول درج می گردد . لازم به یادآوری است نشانه های امنیتی، نام تجاری شرکت ، شماره سریال، شماره تماس قابل حکاکی لیزری روی گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها می باشد.

حکاکی لیزری روی لپ تاپ

امروزه حک لیزری طرح های اختصاصی و لوگو، اثر انگشت، چهره، امضا و ...  روی وسایل الکترونیکی نظیر لپ تاپ، موبایل اپل، آی پد  ، فلش مموری ، تبلت، دوربین، هارد اکسترنال، پاور بانک،  مانیتور، کیس کامپیوتر با دستگاه لیزر بسیار کاربردی و جدید می باشد. حکاکی لیزری با دوام است و پاک نمی شود. سرعت حک لیزری بسیار بالاست و در زمان کوتاه و با دقت زیاد حکاکی لیزری انجام می شود.
با استفاده از دستگاه حکاکی لیزر پرسناژ و شخصی سازی محصولات و در نتیجه  گسترش کسب و کار خود در جهت ارایه خدمات به مشتریان درآمد زایی نمایید. تولید اقتصادی، سرعت ، انعطاف پذیری بالا، دقت، هزینه  کم و بهره وری زیاد از مزایای استفاده از دستگاه حکاکی لیزر می باشد.

مواد و متریال های مناسب برای مارک لیزر توسط دستگاه حک لیزر

حکاکی سفارشی روی لپ تاپ