آخرین مطالب
برچسب ها

انواع خدمات حکاکی لیزری شرکت پرسناژ

1397/08/01 | تعداد نظرات :0
انواع خدمات حکاکی لیزری شرکت پرسناژ

خدمات لیزری بر روی انواع متریال ها و محصولات فلزی و غیر فلزی برای انواع صنوف قابل اجرا می باشد. استفاده از دستگاه لیزر باعث کیفیت اجرا ، سرعت بالا، ظرافت و دقت عالی و در نتیجه کاهش هزینه های تولید می شود.خدمات لیزر بطور کلی شامل موارد زیر می باشد:

1- خدمات برش فلزات
2- خدمات حکاکی فلزات
3- خدمات برش غیرفلزات
4- خدمات حکاکی غیر فلزات

خدمات لیزر برای برش و حک فلزات و غیر فلزات نظیر طلا ، نقره ، پلاتین ، استیل ، مس ، برنج ، کروم ، آلومینیوم ، آهن، چوب، چرم، پارچه، کاغذ، مقوا، پلکسی قابل استفاده می باشد.
شرکت بین المللی پرسناژ، بزرگترین ارائه کننده خدمات برش و حک لیزری در ایران، آماده دریافت سفارشات شما می باشد. سفارشات خدمات لیزری شما توسط جدیدترین و مدرنترین دستگاه های لیزر و در کوتاه ترین زمان، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت قابل اجرا می باشد. هدف این مجموعه ارائه بهترین خدمات و رضایتمندی مشتریان توسط مشاوران و متخصصین کارآزموده و مجرب در زمینه خدمات برش و حکاکی لیزری می باشد
جهت سهولت سفارش، مشتریان محترم می توانند ایده، طرح و یا فایل مورد نظر خود را بصورت آنلاین و از طریق وبسایت، ایمیل، واتس اپ ارسال نمایند. پس از بررسی درخواست، توسط تیم پشتیبانی هماهنگی های لازم جهت تعیین زمان اتجام سفارش، انجام خواهد شد. مشاوران ما پاسخگوی کلیه سوالات شما در زمینه خدمات برش و حکاکی لیزر در اسرع وقت می باشند.
تیم حرفه ای و متخصص بخش طراحی، ایده شما را مطابق سلیقه و نظرتان طراحی می نماید. طرح های ارسالی مشتریان، توسط تیم طراحی بازبینی و بررسی شده و در صورت نیاز به ویرایش با اطلاع و تایید مشتری اصلاح می شود. فایل ها می بایست در نرم افزارهای کرل دراو، ایلاستریتور، اتوکد و سالید ورک بصورت خطی ( وکتور) طراحی شود. برای حکاکی چهره یا تصویر فایل با کیفیت در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا می باشد.
در صورت تمایل مشتریان محترم،سفارش ها توسط پیک (تهران)، پست پیشتاژ یا تیپاکس (شهرستان) ارسال خواهد شد.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه