لطفا منتظر بمانید

بهترین دستگاه برش لیزری شامل چه ویژگی هایی است

12 آبان ، 1397
شرکت بین المللی پرسناژ
0 کامنت

دستگاه برش لیزری با دقت زیاد، سرعت بالا و با قدرت زیاد برش می دهد. برش لیزر برش بسیار دقیق است و خطایی ندارد. روی فلزاتی نظیر استیل، برنج، فولاد، آهن و آلومینیوم می توان برش لیزری انجام داد. غیر فلزاتی نظیر چوب، پلاستیک، کاغذ، پارچه، چرم و  ... را با دستگاه برش لیزری غیر فلزات برش داد.
راحتی کار با دستگاه برش لیزر از مزایای استفاده از آن می باشد. همچنین دقت بسیار بالایی برش لیزری از مزایای دیگر استفاده از دستگاه لیزر می باشد.
امروزه دستگاه برش لیزر در صنایع مختلف کاربرد دارد و مورد استقبال قرار گرفته است. دستگاه های برش لیزر دارای سایزهای متفاوتی است که بسته به کاربرد و صنعت مورد نیاز قابل انتخاب می باشد. با توجه به اینکه دستگاه برش لیزری دارای تجهیزات جانبی می باشد می بایست بر اساس فضای کار، دستگاه لیزر را خریداری کرد.
از مهمترین موارد جهت انتخاب دستگاه لیزر، نوع مواد و متریال جهت برش لیزری می باشد. دستگاه لیزر مخصوص برش فلزات و غیرفلزات بر اساس متریال قابل انتخاب می باشد. قدرت و توان دستگاه های لیزر برش متفاوت است و براساس نوع و ضخامت متریال قابل انتخاب است. 

سرعت عالی، دقت و ظرافت برش لیزری و هزینه پایین اجرا از مزایای دستگاه برش لیزر می باشد. استفاده از دستگاه برش لیزری، کیفیت عالی، بهره وری بالا، مصرف انرژی کمتر و راندمان بالا را به همراه دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت، خرید یا خدمات انواع دستگاه های لیزر برش و حکاکی یا مشاوران متخصص و خیره بخش فروش شرکت پرسناژ تماس حاصل نمایید.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران