آخرین مطالب
برچسب ها

برش لیزری پارچه در چه مواقعی کاربرد دارد

1398/02/15 | تعداد نظرات :0
برش لیزری پارچه در چه مواقعی کاربرد دارد

برش لیزری پارچه

امروزه از دستگاه های برش و حکاکی  لیزری در صنعت نساجی استفاده های بسیاری می شود زیرا مزایا و کاربردهای متعددی در این صنعت دارد. دستگاه برش ليزر پارچه در صنایع دیگر غیرفلر نیز کاربرد دارد. ظرافت برش لیزری در تولید محصولات و البسه پارچه ای بسیار کاربرد دارد که دست طراحان را برای طراحی های ظریف، متنوع و پيچيده باز گذاشته است.

تکنولوژی برش لیزری فناوری است که توسط لیزر را با دقت زیاد ،سرعت و با قدرت بالا پارچه را برش می دهد. لیزر بسیار دقیق است و هیچ گونه خطایی ندارد. لیزر قابلیت برش انواع پارچه نظیر پارچه جیر، پارچه جین، پارچه نخی، پارچه چرم، پارچه تریکو، پارچه پشمی، پارچه کتان ، پارچه جیر، پارچه حریر، پارچه دانتل، پارچه شانتون و ... را دارد. دستگاه‌ های لیزر برش پارچه قابلیت  برش همزمان چندین لایه پارچه را دارد همچنین  می توان طرح های بسیار ظریف و پیچیده را بر روی پارچه برش داد.

لیزر پارچه جهت برش لیزر شال و روسری، برش لیزر پارچه های رومیزی، برش انواع البسه (مانتو، بارانی، پالتو، کاپشن، پیراهن زنانه و مردانه، کروات، کت و شلوار)، برش انواع پرده، كفش، كيف، انواع البسه چرمي، دستكش، روكش کاربرد دارد. برش لیزری انواع اشکال هندسی و نقوش توسط دستگاه لیزر CO2با دقت و ظرافت انجام می شود. لبه های برش خورده توسط این دستگاه لیزر به هیچ عنوان نمی سوزد و خروجی برش لیزر مشابه برش با قیچی می باشد.

برش لیزری پارچه

از دستگاه برش و حکاکی لیزری پارچه به طور گسترده ای در صنعت چرم و پارچه برای مقاصد گوناگون استفاده کرد. از دستگاه برش و حکاکی لیزری پارچه برای سایر متریال های غیرفلزی نیز استفاده می شود. برش لیزری انواع  ضخامت پارچه را به راحتی برش می دهد. قابلیت ظریف کاری  لیزر این امکان را می دهد  تا ریزترین جزییات پارچه را نیز برش می دهد

مزون دارها وتولیدی های خیاطی که نیاز به خرید دستگاه لیزر ندارند می توانند از خدمات برش لیزری  پارچه استفاده نمایند. برش های منحنی وصاف با استفاده از برش لیزر با ظرافت  و به راحتی برش داده می شود. برش لیزری بسیار مناسب و مرقون بصرفه است  و بدون پرت پارچه،  برش های دقیق را انجام می دهد. با توجه به مزایای دستگاه حکاکی و برش لیزر، امروزه اکثر تولید کنندگان لباس به خدمات برش لیزری پارچه رو آورده اند. همچنین استفاده از خدمات لیزری باعث رقابت بیشتر در عرصه تولید بین تولیدکنندگان لباس شده است. سرعت بالای برش لیزر باعث کیفیت بالا و در نتیجه جذب تولید کنندگان بیشتر به خدمات لیزری شده است.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه