آخرین مطالب
برچسب ها

سازگار شدن با تغییرات فناوری لیزر در صنعت عکاسی عروسی

1398/10/12 | تعداد نظرات :1
سازگار شدن با تغییرات فناوری لیزر در صنعت عکاسی عروسی

با دستگاه لیزر عکس عروسی خود را جاودانه کنید

به طور کلی، عکاسان به سازگاری با فناوری های جدید عادت دارند. خواه این تجهیزات قابل حمل با امکان دسترسی آسان تربه مکان های عکاسی دور دست باشد و یا دوربین های موبایل با وضوح و کیفیت بالا برای ثبت بهترین تصاویر عروسی. روش های عکاسی در طول سال های متمادی تغییر کرده و عکاسان راه های جدید را برای تنظیم پیدا کرده اند. برخی فن آوری ها از سایرتکنولوژی ها سودمندتر هستند ، اما یکی از مواردی که به تازگی آغاز شده و در حال تغییر می باشد، اضافه کردن حکاکی لیزر به بسیاری از بسته های عکاسی عروسی است.
توانایی تمایز خدمات شما برای داشتن توانایی ایستادگی در این بازار بسیار رقابتی، حیاتی است. با نگاهی به بیشتر بسته های عکاسی عروسی، گزینه های تقریباً مشابهی را مشاهده می کنید - تعداد عکاسان در مراسم عروسی، ساعت پوشش مراسم، دسترسی به گالری آنلاین، اما این لیست کاملاً استاندارد است. وقتی یک زوج با سه عکاس صحبت می کنند که هر سه آن ها، عکس های زیبایی می گیرند، شما نیاز به یافتن راهی بدون تکیه به قیمت پایین تر دارید. برخی از عکاسان خدمات خود را متمایز می کنند. به عنوان مثال انجام عکاسی در باغ های شخصی یا ارائه آلبوم های عروسی خاص با جعبه های عکس شیک و خاص. اما واقعاً چه خدمات منحصر به فردی می توانید ارائه دهید؟

لیزر در تصاویر عروسی

ایده ای که شروع به گسترش است، اضافه کردن خدمات حک لیزری عکس های عروسی است که تابلویی  واقعاً دیدنی و ماندگار را خلق می کند. چوب، سنگ مرمر، فلز و آکریلیک به خوبی برای حکاکی لیزری عکس قابل اجرا می باشد. حکاکی لیزری، تصویری منحصر به فرد را ایجاد می کند که شما نمی توانید مانند آن را به راحتی در جای دیگری پیدا کنید.

کاربرد لیزر در صنعت عکاسی

چه تصویری کاندیدای عکس خوب برای حکاکی لیزری است؟

در حالی که عکس های حکاکی شده فوق العاده محبوب هستند ، گاهی اوقات اپراتورهای دستگاه لیزر برای دستیابی به کیفیت مطلوب، عکس ها را ویرایش می کنند. قبل از حک لیزر عکس های عروسی (یا هر عکس دیگر)  مهم است که بدانید چگونه این روند انجام می شود.
اولین چیزی که باید در خاطر داشته باشید این است که هر عکسی بخوبی حکاکی نمی شود. بنابراین ، چه چیزی باعث می شود یک عکس برای حکاکی لیزری ایده آل شود؟
سایه: اطمینان حاصل کنید که رنج های مختلف از نور و تاریکی در عکس خود دارید.برای مثال، در هنگام حک لیزری عکس تک رنگ که دارای آسمان زیادی است، علاقه بصری زیادی ایجاد نخواهد شد. اگرجه تصویر زوجی که در سایه ایستاده اند برای چاپ جالب به نظر می رسد، هنگام حکاکی لیزری، بخش زیادی از جزئیات تصویر، از دست خواهد رفت.
موضوعات نزدیک: ترکیب عکس شما بخشی جدایی ناپذیر برای کیفیت حکاکی لیزری است. تصویر زوج ها ،در پیش زمینه از دیدنی ترین تصاویر است. عکس زوج نامزدی که در چمنزار دست های یکدیگر را می گیرند، از نظر هنری بسیار عالی به نظر می رسد، اما هنگام حکاکی لیزری روی چوب، جزئیات تصویر ناپدید می شود.

عکاسی عروسی

چرا یک عکاس، حکاک کامل است؟

نظر شما در مورد سیستم حکاکی لیزری ممکن است نگران کننده باشد،که کار با دستگاه لیزر، ممکن است ساعت ها طول بکشد و فضای زیادی را در محیط کاری شما اشغال کند،  اما واقعیت این است که دستگاه های لیزر به حدی تکامل یافته اند که اساساً مانند چاپگر شما کار می کنند ، و از آنها بزرگ تر نیستند. کار با دستگاه  لیزر حک و برش به سادگی گرفتن عکس دیجیتالی و طراحی آن در نرم افزار دلخواه و چاپ آن است. منحنی یادگیری لیزر بر روی آثار هنری است نه روی ماشین آلات. عکاس ها می دانند حکاکی چه نوع در تصویری، مناسب است و زیبایی بصری ایجاد می کند. در حالیکه دیگران برای یافتن یک عکس با ترکیب مناسب ، نورپردازی و کنتراست هزینه می کنند ، یک عکاس از قبل عکس کامل و آماده حکاکی را دارد. توانایی های طراحی گرافیکی یک عکاس به او این امکان را می دهد تا عکس خود را در اکثر برنامه های طراحی از جمله Photoshop ، Illustrator و ... تنظیم کند.

عکس ها و تصاویر عروسی

دیدگاه ها
0
User
محسن

1398/11/07

سلام اول اینکه خسته نباشید می گم به شما و تشکر می کنم از مطالب خوبتون دوم اینکه آیا شما هم روی تصاویر ما می تونید لیزر حکاکی انجام بدهید؟
Reply
User
پرسناژ

درود

تمامی خدمات شرکت بین المللی پرسناژ را در سایت مشاهده کرده و یا جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

ثبت دیدگاه