آخرین مطالب
برچسب ها

چشم انداز صنعت حکاکی و برش لیزری

1398/11/13 | تعداد نظرات :0
چشم انداز صنعت حکاکی و برش لیزری

چشم اندازی به صنعت لیزر

مصاحبه با جیمز استناوی در خصوص وضعیت تحول صنعت حکاکی و برش لیزری.
در تحقیق مطالعاتی سال 2017   پیش بینی  می شود که انتظار می رود بازار دستگاه های برش لیزر جهانی تا سال 2024 به 6.72 میلیارد دلار برسد. این افزایش را می توان تا حدی به استفاده روزافزون از لیزرهای CO2 ، Fiber و  YAG در  برنامه های کاربردی حکاکی/ برش در لوازم الکترونیکی مصرفی و بخش های صنعتی نسبت داد ، که باعث افزایش تقاضا برای این نوع سیستم ها می شود.
براساس این گزارش، انتظار می رود، بخش الکترونیک مصرفی سریعترین رشد را به دلیل افزایش تقاضای پردازش مواد که به حکاکی و برش لیزر نیاز دارند، داشته باشد. بازارهای نهایی، همچنین برش معمولی به طور فزاینده ای جایگزین فناوری با برش لیزری، می شوند، و پیشرفت های فن آوری به تولید کنندگان برای به دست آوردن مزایای رقابتی با اجرای ماشین آلات برش لیزری اجازه می دهند. روش های نوین تبلیغاتی با استفاده از دستگاه برش لیزری روز به روز رو به پیشرفت است و صاحبان مشاغل با این تکنولوژی بیشتر و بهتر آشنا شده اند و هرروزه از آن برای تبلیغات کار و صنعت خود استفاده می کنند.

جیمز استناوی، مدیر بازاریابی اپیلوگ لیزر، در مصاحبه زیر به چشم انداز بازار، روندها و عوامل رشد مؤثر در صنعت توجه می کند.

دستگاه برش و حکاکی لیزر

تولیدكنندگان چه عواملی را باید هنگام انتخاب دستگاه حکاكی لیزری در نظر بگیرند؟

به عنوان تولید کننده دستگاه حکاکی و برش لیزری، چندین سؤال وجود دارد که به آن ها باید قبل از ورود به فرآیند خرید دستگاه لیزر پاسخ دهید. شاید سوال شما هم باشد و بخواهید بدانید خدمات مدرن دستگاه برش و حکاکی لیزری چیست؟ اولین سؤالی که من می پرسم این است که با چه موادی کار خواهید کرد. این به تعیین نوع دستگاه لیزر مورد نیاز شما CO2 یا fiber کمک خواهد کرد. در مرحله بعد ، شما می بایست تصمیم بگیرید که حداکثر اندازه متریال که باید داخل دستگاه قرار بگیرید چقدر است. این مورد، همچنین با محدودیت فضای موجود در مغازه یا کارگاه شما قابل تعیین است. پس از تصمیم گیری در مورد منبع لیزر و اندازه مدل دستگاه، مورد بعدی وات دستگاه لیرز است که باید به آن توجه کرد. بهترین روش برای تعیین وات دستگاه لیزر مورد نیاز، دانستن حداکثر ضخامت متریال مورد نیاز جهت برش دادن و مقدار محصولی که  شما باید در یک روز حکاکی لیزری کنید، است. در حالی که ممکن است عوامل دیگری در این مسیر پیش بیایند، این نکات اساسی برای شروع است.

سریعترین صنعت در حال رشد برای حکاکی لیزر چیست؟ عمده فعالیت خرید در کجا انجام می شود؟

از نظر سریعترین بخش در حال رشد ،ما شاهد بیشترین افزایش ورود لیزرها به امکانات آموزشی هستیم. لیزر ابزاری مناسب برای استفاده دانش آموزان در انواع دروس از مهندسی گرفته تا معماری است. بسیاری از دانشگاه ها نیز، مکان های بزرگ را به دانشگاه هایشان اضافه می کنند.
در خصوص بحث تولید ، بیشترین افزایش تقاضا در خصوص استفاده از دستگاه لیزر برای کنترل کیفیت و اهداف شناسایی و ردیابی محصول است. دستگاه لیزر حکاکی قادر است حکاکی لیزری شماره سریال، حکاکی لیزری تاریخ و ساعت، حکاکی حروف بر روی فلزات، حکاکی لیزری اعداد و ارقام، حکاکی لیزری بارکد، حکاکی لیزری کد ماتریس داده ها، حکاکی لیزری کدهای خاص در صنعت را با دقت و سرعت بالا انجام دهد و علامت گذاری به روش حکاکی روی فلز انجام می پذیرد.
لیزر، حکاکی و مارک با کیفیت بسیار بالا را ایجاد می کند که توسط اسکنر بارکد، اسکنرهای RFID یا سایر ابزارهای ردیابی به راحتی خوانده می شود.

تنظیمات دستگاه لیزر

چه روندهایی را در پیشرفت ماشین آلات برش لیزر و حکاکی لیزر می بینید؟

همیشه پیشرفت های مهیجی وجود دارد که ما روی آنها کار می کنیم، اما در حال حاضر بزرگترین حوزه تمرکز بر روی رابط کاربری وجود دارد. ما واقعاً در تلاش هستیم تا کل مراحل را تا حد امکان، از طراحی گرفته تا محصول تکمیل شده، برای کاربر ساده انجام دهیم. پیشرفت حکاکی لیزری و مزایای آن در صنعت به قدری چشمگیر بوده است که در هر زمینه شغلی می توانید آثار آن را ببینید.

با در نظر گرفتن موارد پرکاربرد دستگاه برش لیزری، شرکت بین المللی پرسناژ سعی بر این داشته است که در این موارد خدماتی به کاربران خود ارائه دهد که جهت اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه