لطفا منتظر بمانید

حلقه ازدواج خود را با حکاکی لیزری شخصی سازی کنید

31 اردیبهشت ، 1399
شرکت بین المللی پرسناژ
0 کامنت

ایده های رمانتیک برای حکاکی لیزری حلقه عروسی

بدون تردید خرید حلقه نامزدی و حلقه ازدواج یکی از اولین و دوست داشتنی ترین رسم های ازدواج و از زیباترین و خاطره انگیزترین لحظه ها برای عروس و داماد می باشد. بهترین روش برای ابراز عشق و علاقه عروس و داماد به یکدیگر حکاکی لیزری جملات عاشقانه روی حلقه ازدواج زوجین می باشد.
اگر شما در حال تهیه تدارکات مراسم ازدواج هستید و حلقه های نامزدی را خریداری کرده اید ،اکنون زمان آن رسیده است که انگشترهای عروسی خود را متفاوت انتخاب کنید. اگر احساس می کنید کاری خاص و منحصر به فرد می خواهید انجام دهید، حک لیزری را انتخاب کنید. برای حکاکی لیزری، نیاز به دستگاه‌های لیزری مخصوص فلزات می باشد که شرکت بین المللی پرسناژ با دارا بودن دستگاه های حکاکی و برش لیزری، در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت، ایده شما را تبدیل به واقعیت می کند.

حکاکی لیزری روی حلقه ازدواج

اگر ایده خاصی  ندارید که متن حکاکی لیزری شما چگونه باشد، در این مقاله نکات مفیدی را به شما خواهیم گفت.

عهد و پیمان عاشقانه خود را حک لیزری کنید

چرا بخشی از عهد و پیمان خود یا عبارات عاشقانه را داخل حلقه حک لیزری نکنیم؟ این عهد می تواند شامل عباراتی بسیار ساده مانند " دوست دارم" یا "برای همیشه" یا " عشق ابدی" باشد. عبارت های لاتین نظیر  
I love you ، Forever،Eternity ، Soul mates، To have and to hold نیز برای حکاکی لیزری رو ی حلقه زیبا می باشد.

حکاکی لیزری روی حلقه ازدواج

جملات عاشقانه را روی حلقه ازدواجتان حک کنید

اگر چیزی رمانتیک و منحصر به فرد ترجیح می دهید، حکاکی لیزری با دستگاه لیزر حکاکی عبارت قدیمی به زبان دیگر، ایده خوبی است. زبان فرانسه، ایتالیایی و لاتین از عاشقانه ترین زبان ها در سراسر جهان هستند. عبارت ساده ای مانند "عشق من"را در زبان های دیگر جستجو کنید.

 • به زبان فرانسه : “Pour tous jours” / برای همه روزها
 • به زبان لاتین: “Semper amemus” / بگذار همیشه عاشق باشیم
 • به زبان ایتالایی“Il mio cuore è tuo per sempre”   / قلب من برای همیشه مال تو است

حکاکی نماد های معنی دار روی حلقه ازدواج

همه ما این جمله را شنیده ایم که یک تصویر ارزش هزار کلمه را دارد. حک  نماد بر روی حلقه ازدواج ایده ای خاص و جذاب می باشد.

حکاکی لیزری روی حلقه ازدواج

حکاکی لیزری اثر انگشت روی حلقه ازدواج

از آن جا که هر انسانی اثر انگشت متفاوت و متعلق به خود را دارد ، می توان گفت یکی از عاشقانه ترین ایده های حکاکی، حک لیزری اثر انگشت روی حلقه می باشد. با حک لیزری اثر انگشت یکدیگر روی حلقه ازدواج، هر روز همدیگر را در کنار خود داشته باشید.

حک لیزری اسم روی حلقه ازدواج

یکی دیگر از ترندهای محبوب و شخصی سازی برای حکاکی لیزری حلقه ، حک لیزری اسم در حلقه های یکدیگر است - اما با دست خط خودتان!  فن آوری جدید لیزر به جواهرسازان این امکان را می دهد که دست خط شخص را بر روی حلقه ازدواج به زیبایی و به آسانی، حکاکی لیزری نمایند.
البته، اجرای این ایده تا حدودی به زیبایی دست خط شریک زندگی شما بستگی دارد، زیرا کشیدن امضا یا نوشتن اسم نا خوانا می تواند مانند خراش به نظر برسد، بنابراین قبل از سفارش برای انجام این کار حتماً روی دست خط جهت نوشتن اسم یا امضا تمرین کنید.

حکاکی لیزری حروف اول اسم و حکاکی لیزری تاریخ عروسی

یک روش بسیار ساده برای بزرگداشت روز خاص ازدواج، حکاکی حروف اول اسم و تاریخ عروسی خود در داخل رینگ می باشد. اجرای این ایده  نه تنها زیبا به نظر می رسد ، بلکه باعث می شود که شما هرگز سالگرد ازدواج خود را فراموش نکنید - و اگر می خواهید تاریخ ازدواج خود را به خاطر بیاورید می توانید به داخل حلقه خود نگاه کنید!

حکاکی لیزری روی حلقه ازدواج

نام همسر خود را حک لیزری کنید

مشابه ایده حکاکی لیزری امضای شریک زندگی تان، می توان فقط نام همسرتان را با لیزر حک کنید. این ایده ای ساده و خاص است که نام شخص دیگر را روی انگشتر خود جاودانه نمایید.

عبارات پر طرفدار برای حکاکی لیزری حلقه ازدواج

 • Love You / دوستت دارم 
 •  Always  / همیشه
 • Eternity / ابدیت
 • Forever / برای همیشه
 • No One But You / هیچکس، فقط تو
 • All My Love  / تمام عشق من
 • Never To Part/ جداشدن هرگز
 • Our Love Is Eternal / عشق ما ابدی است
 • To My wife/ Husband    /  به همسرم/شوهرم
 • I’m Always With you / همیشه با تو هستم

حکاکی لیزری روی حلقه ازدواج

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران