آخرین مطالب
برچسب ها

چرا برش لیزری برای تولید با حجم بالا مناسب است

1399/10/01 | تعداد نظرات :0
چرا برش لیزری برای تولید با حجم بالا مناسب است

دلیل مناسب بودن برش لیزری برای تولیدات با حجم بالا

هنگام تولید قطعات و لوازم با حجم بالا، شما نه تنها می خواهید مطمئن شوید که خدمات با کیفیتی دریافت می کنید،  بلکه تمایل دارید محصول نهایی با بالاترین استانداردی که وجود دارد تکمیل شده باشد. برای تولید قطعات و اجزای فلزی سفارشی، روش های مختلفی وجود دارد.هر فرآیندی هنگامی که برای تولید انبوه اجزا و قطعات استفاده می شود مزایا و معایبی خاص خود را دارد. آنچه ممکن است مردم متوجه آن نباشند این است که برش لیزری بهترین روش برای تولید اجزای سفارشی، قطعات و پنل های تزئینی در حجم بالا است.

در این مقاله که توسط کارشناسان شرکت پرسناژ لیزر تهیه شده است، با دلایل مناسب بودن برش لیزری برای تولید با حجم بالا آشنا خواهید شد.

برش لیزری دقیق

هنگامی که شما یک قطعه با حجم بالا تولید می کنید، شما باید اطمینان داشته باشید که قطعه اول با قطعه هزارم و قعطه ده هزارم یکسان است و آخرین چیزی که شما به آن نیاز دارید یک قطعه معیوب در تولید شما است که می تواند منجر به تاخیر در تولید، شکایت مشتری، مرجوعی کالا و یا حتی  بدتر، خرابی و آسیب دیدگی محصول شود. همچنین به دلیل نیاز به تحقیقات ، اقدامات اصلاحی و بازسازی ها می تواند تولید را به تأخیر بیاندازد.

هنگامی که از مجموعه مهارت های شرکت های با کیفیت ارایه کننده خدمات لیزر مانند پرسناژ لیزر استفاده می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که همه قطعات نظیر هم اجرا خواهند شد. ما تضمین می کنیم که هه قطعات لیزر شده "نزدیک" یا "مشابه" نخواهند بود. بلکه لیزرکاری قطعات یکسان خواهند بود. تکرار پذیری مزیت عمده استفاده از دستگاه لیزر است.

مناسب بودن برش لیزری برای تولیدات با حجم بالامناسب بودن برش لیزری برای تولیدات با حجم بالا

چگونه می توانیم یکسان بودن اجرای لیزر قطعات را تضمین کنیم؟

ما در شرکت بین المللی پرسناژ از جدیدترین فناوری و تجهیزات لیزر برای لیزرکاری و تولید قطعات برای مشتریان خود استفاده می کنیم. پس از تایید طرح نهایی توسط مشتری، طرح برای لیزرکاری تنظیم شده و به سیستم لیزر منتقل می شود. پس از انتخاب متریال مناسب و تنها با فشار یک دکمه، دستگاه برش لیزری به منظور تولید به کار می افتد. برش لیزری بسیار هوشمندانه است و طرح های CAD / CAM را به راحتی برش لیزری می دهد، همچنین برش ها با طرح ها با اختلاف مثبت یا منفی 0.2 میلی متر مطابقت دارند.

تمام قطعات اولیه، واسطه ها و قطعات نهایی از نظر کیفیت کنترل و  بررسی می شوند. نیازی به استفاده از ابزار دستی یا ایجاد قطعاتی که ظاهری یکسان دارند وجود ندارد. ماشین آلات لیزر، هر بار دقیقاً همان اجزا را تولید می کنند. هیچ نیازی به تغییر در ابزار و تنظیمات و تماس مستقیم با مواد وجود ندارد به نحوی که متریال حرکت نمی کند، که این مورد نیز احتمال خطا را کاهش می دهد.

آخرین مطالب تکمیلی شرکت پرسناژ را در این بخش دنبال نمایید

حک و برش لیزری در مقایسه با چاپ سه بعدی

تفاوت بین حکاکی لیزری و برش لیزری در چیست؟

بهترین دستگاه برش لیزری شامل چه ویژگی هایی است؟

یکسان برش خوردن قطعات با دستگاه برش لیزرییکسان برش خوردن قطعات با دستگاه برش لیزری

برش لیزر سریع

ما در وبلاگ های قبلی چندین بار در مورد این موضوع صحبت کرده ایم، اما به نقل از یک مثل قدیمی، وقت طلا است. اگرصنعتی با سرعت رشد بالا فعالیت می کنید و زودتر از آنچه فکرش را بکنید به روش تولید سریع قطعات نیاز خواهید داشت. آیا وقت دارید که منتظر بمانید که هر یک از اجزای مورد نیازتان به صورت دستی ساخته شود یا قطعه دلخواهتان با استفاده از روش های تولید دیگر و از طریق تامین کنندگان مختلف تهیه شود؟ احتمالا نه.

پرسناژ لیزر پاسخی برای نیاز شما است. دستگاه های پیشرفته برش لیزری ما، سریع و دقیق هستند و در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه خدمات لیزری برش را با بالاترین کیفیت ارایه می دهد.

ویژگی های برش لیزریویژگی های برش لیزری

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه