آخرین مطالب
برچسب ها

استفاده از برش لیزر برای ساخت پنل های تزئینی

1399/10/01 | تعداد نظرات :0
استفاده از برش لیزر برای ساخت پنل های تزئینی

برش لیزری و ساخت پنل های تزئینی

استفاده از برش لیزری می تواند در طراحی های خاص و به منظور ساخت پنل های تزئینی جذاب و برای استفاده داخلی و یا خارجی به کار گرفته شود. استفاده از برش لیزری برای ساخت پنل های تزئینی به معماران و طراحان این قدرت را می دهد تا طرح ها و اشکال پیچیده را نسبت روش های قدیمی منسوخ به صورت دقیق تر اجرا نمایند.

چرا از فلزات برای ساخت تابلوهای تزئینی استفاده می شود؟

به طور خلاصه ، پنل های تزئینی فلزی با دوام هستند. تابلوهایی که با متریال های دیگر نظیر چوب ساخته می شوند پس از مدتی پوسیده خواهند شد، به خصوص اگر در محیط خارجی که  در معرض عناصر طبیعی نظیر باران و آفتاب قرار دارد نصب شوند. اگر تابلو ها از پلاستیک تولید شوند ، از لحاظ متریال قابل قبول است ولی با ضربه محکم و ناگهانی به آسانی شکسته خواهد شد.

استفاده از برش لیزری فلز برای تولید پنل های تزئینی به این معنی است که متریالی محکم و مقاوم در برابر سایش انتخاب کرده اید که همیشه ماندگار است. با برش لیزری فلزات، ایده و طراحی شما دوام بیشتری خواهد داشت. بدون محدودیت طراحی کنید. اگر طرحی در ذهن دارید، دستگاه برش لیزری قادر است طرح مورد نظر شما را با بیشترین جزییات برش دهد. مهم نیست برای تولید پنل های مورد نظرتان طراحی حرفه ای انجام دهید. تیم حرفه ای بخش طراحی پرسناژ لیزر می توانند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنند.

دلایل استفاده از فلزات برای پنل تزئینیدلایل استفاده از فلزات برای پنل تزئینی

برش لیزری غیر فلزات

به دلیل مقاومت بالاتر در برابر زنگ زدگی و خوردگی ممکن است بخواهید پنل هایتان را با متریالی نظیر آلومینیوم، مس، سرب، روی یا فولاد ضد زنگ برش لیزری دهید.

آخرین مطالب تکمیلی شرکت پرسناژ را در این بخش دنبال نمایید

خدمات دستگاه برش لیزری فلزات

برش لیزری پارچه در چه مواقعی کاربرد دارد

چرا برش لیزری برای تولید با حجم بالا مناسب است

برش لیزری برای غیر فلزاتبرش لیزری برای غیر فلزات

خلاقیت

زمانی که از دستگاه برش لیزر برای تولید قطعات سفارشی مورد نظر خود استفاده می کنید، دنیایی از خلاقیت و ایده های جدید به روی شما باز می شود. شما قادر خواهید بود طرح هایی را اشکال و اندازه های مختلف برش دهید که با روش های سنتی برش قادر به انجام آن نبودید. به عبارت دیگر، بر خلاف سایر روش های سنتی تولید، برش لیزری می تواند طرح ها را در سایزهای متفاوت و با اشکال پیچیده تولید کند و مسیر خلاقانه ای را به مشتریان نمایش می دهد. مهم نیست که طرح شما ساده باشد یا پیچیده و اینکه چه تعداد قطعه مورد نیازتان هست، شما می توانید اطمینان داشته باشید که دستگاه لیزر هر طرحی را با دقت بی نظیر و سرعت عالی با بهترین کیفیت برش خواهد داد.

خلاقیت در ساخت پنل تزئینی با برش لیزریخلاقیت در ساخت پنل تزئینی با برش لیزری

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه