آخرین مطالب
برچسب ها

چرا باید خدمات برش لیزر را برون سپاری کرد؟

1399/10/04 | تعداد نظرات :0
چرا باید خدمات برش لیزر را برون سپاری کرد؟

نکات مهم در خدمات برش لیزر و برون سپاری آن

وقتی صحبت از ساخت قطعات با کیفیت توسط دستگاه برش لیزری می شود ، نکاتی وجود دارد که باید قبل از شروع پروژه در مورد آن ها فکر کنید. اکثر شرکت هایی که از شرکت پرسناژ لیزر به عنوان پیمانکار خود برای خدمات برش لیزری استفاده می کنند، دلایل خود را برای برون سپاری برش لیزری ذکر کرده اند. مهمترین دلایلی که مشتریان تمایل به برون سپاری خدمات لیزری برش دارند به شرح زیر است.

صرفه جویی در هزینه

فرآیند تولید با کیفیت با دستگاه برش لیزر، کاری بسیار پرهزینه است. نه تنها شما باید هزینه های مستقیم خرید ماشین آلات را متحمل شوید، بلکه باید سایر هزینه ها از جمله خرید یا اجاره مکان، هزینه های اپراتور با ماشین آلات لیزر و هرگونه هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه لیزر برش را نیز در نظر بگیرید.

برش لیزر و برون سپاری آنبرش لیزر و برون سپاری آن 

کیفیت

این احتمالا تنها زمانی است که عبارت "اگر می خواهید کاری درست انجام شود، خودتان آن را انجام دهید" نادرست است. تولید قطعات با کیفیت و با استاندارد بالا توسط تکنولوژی برش لیزری به زمان نیاز دارد. ترکیب تجربه و دانش تیم حرفه ای Personage Laser در تولید قطعات برش لیزری بی نظیر می باشد. به دست آوردن تجربه و تخصص، زمان بر بوده است و اگر برای اجزای برش لیزری قطعات خود به راه حلی سریع و با بالاترین استاندارد نیاز دارید می توانید از توانایی تیم حرفه ای پرسناژ لیزر استفاده نمایید.
با توجه به قدمت و سابقه حضور در صنعت لیزر، پرسناژ  لیزر توانسته است خود را به عنوان رهبر و پیشرو صنعت حک و برش لیزر معرفی کند. این بدان معنی است که ما می توانیم با استفاده از به روزترین روش های تولید و دانش صنعت لیزر در تولید قطعات برش لیزری استفاده کنیم. ما در شرکت پرسناژ لیزر از روش های تولیدی نوین استفاده می کنیم که به روند کلی تولید در صنایع مختلف کمک می کند که به این معنی است که مشتریان ما برای تولید قطعات لیزری به جدیدترین دستگاه های لیزر حکاکی و لیزر برش با استانداردهای روز دنیا دسترسی دارند.

زمانبندی

به احتمال زیاد، برش لیزری تنها بخشی از پروژه شما است و عوامل دیگری وجود دارد که بخواهید آن ها را مدیریت کنید.آیا وقت کافی دارید تا شخصا به تولید قطعات برش لیزری اختصاص دهید؟ با توجه به مدت زمان لازم برای تنظیم فرایندهای برش لیزری و هزینه های مربوطه، آیا وقت لازم برای انجام تولید برش لیزری دارید؟ احتمالا نه. پرسناژ لیزر دارای به روزترین نرم افزار و ماشین آلات لیزر می باشد که می تواند پیچیده ترین طرح ها را با جزییات در سریعترین زمان ممکن اجرا نماید. 

تقاضا

آیا شما در وضعیت مناسبی برای برآورده کردن تقاضای مشتریان هستید؟
اگر محصولات شما فروش خوبی داشته باشد، آیا می توانید به سرعت از پس افزایش تولید برآیید؟ آیا می توانید با افزایش شدید هزینه هایی که با این افزایش تقاضا متحمل می شوید کنار بیایید؟ شما دوست دارید که بتوانید از پس این افزایش برآیید ، اما طبق تجربه اکثر تولیدکنندگان برای افزایش سریع تقاضا آماده نیستند. تیم حرفه ای پرسناژ لیزر قادر است پاسخگوی افزایش سریع تقاضای مشتریان محترم باشد که به این معنی است که محصولات شما هنوز می توانند در بازار با تقاضای بالاتر به فروش برسند.

خدمات برش لیزر و برون سپاری با شرکت پرسوناژخدمات برش لیزر و برون سپاری با شرکت پرسوناژ

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه