لطفا منتظر بمانید

سوالات متداول درباره برش لیزر

06 دی ، 1399
شرکت بین المللی پرسناژ
0 کامنت

یکی از اقدامات تیم حرفه ای پررسناژ لیزر، اجرای انواع طرح ها و متریال ها با روش های مختلف برش لیزری می باشد و همواره با انجام این کار در حال توسعه و کسب تجربه می باشند. شرکت پرسناژ لیزر از کارکنانی دارای مهارت و متعهد بوده که تمام متخصصان فنی برای پشتیبانی دستگاه های لیزری آموزش دیده اند.

در این مقاله که توسط کارشناسان پرسناژ تهیه شده است، همانند مقاله "سوالات رایج در مورد برش لیزری" نیز به چندی ازسوالات متداول در مورد برش لیزری پرداخته شده است.

سوالات رایج در مورد برش لیزری

برش لیزری تکنولوژی است که اشعه لیزر با متمرکز شدن بر روی یک نقطه، نیروی بسیار قدرتمندی ایجاد می کند. در واقع، پرتوی لیزرتولید شده مواد را ذوب کرده که همین مورد باعث برش متریال مورد نظر با کیفیتی بالا می شود.

  • برش لیزری چقدر دقیق است؟

تولید کنندگان دستگاه های لیزر دقت برش لیزر را مثبت و منفی 0.2 میلی متر اعلام می کنند ، هرچند واقعیت این است که این عدد بدون در نظر گرفتن سرویس و نگهداری مداوم می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد.

سوالات متداول برش لیزریسوالات متداول برش لیزری

  • چه متریالی را می توان با لیزر برش داد؟

صنعت با ظهور فناوری لیزر در حال تغییر است. به طور کلی، لیزر قادر است کلیه متریال اعم از فلز و غیرفلز را برش دهد. چرم طبیعی و چرم مصنوعی، پارچه، کاغذ، مقوا، چوب پنبه، مس، آلومینیوم، استیل، لاستیک، برنج، آهن، پلاتین، کروم، پلکسی ، فوم بورد، انواع فوم های ماکت سازی، چوب، مولتی استایل، مولتی استایل، یونولیت فشرده، ام دی اف، جیر، موکت، کف پوش و ... از جمله متریال هایی است که قادر اسن توسط دستگاه لیزر برش داده شود.

آخرین مطالب تکمیلی شرکت پرسناژ لیزر را در این بخش دنبال نمایید

روش های نوین تبلیغاتی با استفاده از دستگاه برش لیزری

اشتباهات رایج در حکاکی با لیزر و نحوه جلوگیری از اشتباهات

در استفاده از دستگاه برش لیزری چه موارد امنیتی را باید رعایت کرد

  • چه فایل هایی توسط دستگاه لیزر برش قابل اجرا است؟

فال هایی با فرمت  DXF ، DWG ، IGES ، STEP و NC از رایج ترین فرمت های مناسب دستگاه برش لیزر می باشد که به راحتی قابل انتقال به سیستم CAD / CAM می باشد.

  • آیا حداقل تعداد سفارش برای برش لیزر وجود دارد؟

برش لیزرحداقل سفارش ندارد و شمامی توانید محصولات متفاوت با طراحی های جداگانه تولید نمایید که این مزیت رقابتی برای دستگاه برش لیزری است.

  • لیزرکات چیست؟

لیزر کات فناوری است که با استفاده از لیزر، فلزات و غیرفلزات برش داده می شود.به عبارت دیگر، برش کات معمولاً از طریق هدایت خروجی لیزر پرقدرت کار می کند.

سولات رایج در مورد برش لیزریسولات رایج در مورد برش لیزری

  • چرا از لیزر برش استفاده کنیم؟

برش لیزر یکی از مقرون به صرفه ترین و سریع ترین روش های تولید است که بسیار دقیق و سریع می باشد.

  • دستگاه برش لیزری کوچک رومیزی چیست؟

بدون شک دستگاه های رومیزی لیزر یا به عبارت دیگر دستگاه برش لیزری خانگی ابزار مناسب جهت کسب درآمد می باشند. دستگاه برش لیزری کوچک رومیزی دارای تیوپ لیزر کم توان تر نسبت یه دستگاه های لیزر بزرگ هستند که بیشتر مناسب حکاکی لیزری غیرفلزات و متریال های مختلف با درجه سختی متفاوت می باشند و از آن جا که کم توان هستند برای لیزر برش مناسب نیستند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 3از 5 (از 51رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران