آخرین مطالب
برچسب ها

دستگاه لیزر حکاکی پلاک

1399/12/02 | تعداد نظرات :1
دستگاه لیزر حکاکی پلاک

دستگاه لیزر حکاکی پلاک بخشی بسیار مهم در اکثر صنایع است. در دنیای مدرن امروز،  برای مارک گذاری لیزری پلاک صنعتی ، دو نوع سیستم حکاکی اصلی وجود دارد: علامت گذاری نقطه ای و حکاکی لیزری. این مقاله به شما کمک می کند روش های مختلف مارک گذاری پلاک و اینکه چگونه می توانید با استفاده از دستگاه لیزر حکاکی پلاک کارآمد، تجارت خود را بهبود ببخشید.

نیاز به علامت گذاری لیزری

امروزه تقاضا برای علامت گذاری محصولات صنعتی در بین تولیدکنندگان مختلف بسیار زیاد شده است. این اتفاق به این دلیل افتاده است که اکثر صنایع می خواهند محصولات تولیدی خود را با از طریق حک لیزری قابل ردیابی کنند و در عین حال محصولات خود را در دید بسیاری از مشتریان قابل تشخیص نمایند. علاوه بر این، الزامات نظارتی خاصی در صنایع وجود دارد که برای مشاغل ضروری است تا بر روی قطعات ماشین آلات خود علامت گذاری نمایند. با وجود رقابت بسیار زیاد در بازار و گزینه های بی شماری برای تأمین نیازهای مشتریان، نیاز به حکاکی لیزری کالا اهمیت بیشتر از هر زمان دیگری را به خود اختصاص داده است.

کاربرد دستگاه لیزرحکاکی پلاک

اگر به صنعت نگاه کلی بیندازیم ، می توان صنایع زیادی را مشاهده کرد که از مارک لیزری پلاک در فعالیت خود  استفاده می کنند. در اینجا لیستی از چند صنعتی که به طور عمده از تکنیک حکاکی لیزری پلاک استفاده می کنند وجود دارد.

دستگاه لیزر حکاکی پلاکدستگاه لیزر حکاکی پلاک

آخرین مطالب تکمیلی شرکت لیزر پرسناژ را در این بخش دنبال نمایید

نکات مهم هنگام حکاکی لیزری فلزات

انواع خدمات حکاکی لیزری شرکت پرسناژ

اشتباهات رایج در حکاکی با لیزر و نحوه جلوگیری از اشتباهات

صنعت هواپیمایی

یکی از اصلی ترین استفاده کنندگان از تکنیک های مارک گذاری لیزری پلاک ، صنعت هواپیمایی است. به این دلیل است که هر قسمت از اجزا هواپیما باید طبق مقررات به صورت منحصر به فرد مشخص شود. این بدان معنی است که صنعت هواپیمایی دائماً به تکنیک هایی برای حکاکی لیزری محصولات خود نیاز دارد.

صنعت موتور

صنعت مهم دیگر در زمینه حک لیزر، صنعت ساخت موتور است. موتورها معمولاً نیاز به پلاک دارند تا اپراتور بتواند از درجه بندی موتور مطلع شود. درصورتی که موتور علامت گذاری یا حکاکی نداشته باشد، کار با آن برای اپراتور یا کارکنان تعمیر و نگهداری مشکل خواهد شد.

صنعت خودرو

صنعت خودرو نیز یکی از کاربران بزرگ حکاکی لیزری پلاک است. استفاده از پلاک های لیزری شده مشخص می کند که هر قسمت از قطعات ماشین برای چه کاربردی ساخته شده است و اطلاعاتی در خصوص سازنده آن ، شماره قطعه ، شماره سریال و غیره را نمایش می دهد. بنابراین، صنعت خودرو نمی تواند از داشتن دستگاه لیزر حکاکی صرف نظر کند. از این رو، نیاز به داشتن دستگاه حکاکی در صنعت خودرو یک ضرورت است.

کاربرد دستگاه لیزر حکاکی پلاککاربرد دستگاه لیزر حکاکی پلاک

صنعت پزشکی

صنعت پزشکی دارای دو نوع علامت گذاری لیزری است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی حکاکی لیزری مستقیم بر روی قطعات است که برای ابزارهای مورد استفاده در زمینه پزشکی قابل استفاده است. و دیگری حک لیزری بر روی دستگاه ها است. حک لیزری پلاک تکنیکی بسیار محبوب است که برای حکاکی ماشین آلات برای اهداف پزشکی استفاده می شود.

صنعت پوشاک و تزئینات

وسایل تزئینی در سراسر جهان اکنون مطابق با نیاز صاحبان آن ها سفارشی شده است. بیشتر افراد دوست دارند نامشان روی وسایل تزئینی باشد. بنابراین، دستگاه حکاکی لیزر پلاک برای این صنعت  مفید است. وسایل تزئینی ممکن است شامل کیف های چرمی، ساعت، زیور آلات شیشه ای و غیره باشد.
دیدگاه ها
0
User
ناشناس

1399/12/02

بسیار عالی
ثبت دیدگاه