لطفا منتظر بمانید

نحوه برش لیزری طرح های دو بعدی از قبل طراحی شده به چه شکل است

22 تیر ، 1400
شرکت بین‌المللی پرسناژ
1 کامنت

برای ارجاع سریع به صورت بصری در مورد کیفیت حک لیزری روی متریال های استاندارد ، می توان اطلاعات مرتبط را روی متریال دلخواه حکاکی لیزری کرد. عکس پایین، فایل طراحی شده برای حکاکی لیزری روی چوب تخته سه لا 4/1 اینچ است و شامل نمایش طیف وسیعی از تنظیمات حکاکی لیزر و برش لیزر در فایل طراحی می باشد.

در این مطلب سعی کرده ایم تا شما عزیزان را با نحوه برش لیزری طرح های دو بعدی از قبل طراحی شده بیشتر آشنا کنیم.

اهمیت این نمودار، تصور کردن نتایج کار لیزر در تنظیمات دستگاه لیزر قبل از اجرای نهایی فایل، با سرعت ها و قدرت های مختلف است. تغییر تنظیمات فایل طراحی شده می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد، بنابراین اجرای پروژه لیزر به صورت آزمایشی بسیار عالی است. در نتیجه مجبور نیستید روی متریال مورد نظر خود مجدد تنظیمات را تست کنید.

برش لیزری طرح دو بعدی از قبل طراحی شدهبرش لیزری طرح دو بعدی از قبل طراحی شده

بسیاری از دستگاه های لیزر دارای تنظیمات از پیش تعیین شده برای لیزر حکاکی و برش لیزری متریال های مختلف دارند و فقط باید یک بار تنظیمات لیزری دلخواه خود را تنظیم و آن ها را ذخیره کنید. علاوه بر حکاکی بلوک ها، توجه داشته باشید که یادداشت های کوچکی مرتبط با تنظیمات لیزر نیز در کنار آن ها حک کنید که مشخص کند کدام تنظیمات مرتبط با کدام بلوک می باشد. 

در لایه Speed و Power ، برای هر یک از ردیف های تنظیمات قدرت لیزر، لایه های فرعی وجود دارد. در داخل هرلایه، هر بلوک دارای تنظیم سرعت لیزر با عنوان مختص به خود نوشته شده است. هر عنوان را به تنظیمات دستگاه پردازنده خود مرتبط کنید. از آنجا که تنظیمات بسیار متنوعی برای پیگیری وجود دارد، این مثال از نحوه سازماندهی فایل ها، می تواند برای صرفه جویی در وقت و هزینه به شما کمک کند.

مطالب مرتبط با این مقاله را در این بخش از شرکت لیزر پرسناژ دنبال نمایید

اطلاعات در خصوص برش لیزری غیرفلزات

بهترین نرم افزار برای حکاکی لیزری کدام است

برش لیزری: طراحی برای ساخت لیزری قطعات بهم پیوسته

بلوک ها از نظر بصری سیاه رنگ ثبت می شوند، اما دامنه تنظیمات بیشتر باعث ایجاد اثر شیب موزاییکی می شود. این فایل، طیف گسترده ای از تنظیمات لیزر را نشان می دهد، بنابراین شما دقیقاً می دانید که به چه چیزی نگاه می کنید. همچنین تصویری برای نشان دادن ارائه داده شده است که این موارد به این ترتیب برش داده می شود:

  • حکاکی لیزری تصویری (raster)
  • حکاکی لیزری برداری (وکتور)
  • برش های لیزری داخلی
  • برش های لیزری بیرونی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5از 5 (از 51رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران

Hedayati
1400/04/22

عالی