لطفا منتظر بمانید

با لیستی از ایده های برش لیزری خلاقانه، طراحی خود را جذاب کنید

17 مهر ، 1400
شرکت بین‌المللی پرسناژ
0 کامنت

آیا شما در جستجوی مکانی برای شروع کار و تازه وارد هستید یا تولیدکننده فصلی هستید که می خواهید در مسیرهای جدید خود پیشرفت کنید یا می خواهید از مسیر فعلی خود سود به دست آورید؟ آیا پروژه های برش لیزری برای شما الهام بخش هستند؟

دستگاه برش لیزری فرصت بسیار زیادی برای ساخت محصولات شگفت انگیز (و همچنین سود بردن از آن ها) در اختیار شما قرار می دهد. اما از کجا شروع کنیم؟ برای افزایش خلاقیت، جالبترین ایده های طراحی برش لیزری سفارشی را از طراحان برتر در سراسر وب را از طریق صفحات Etsy، اینستاگرام، Pinterest و پست های وبلاگ ها را برایتان پیدا کرده ایم. 

برش خطوط مستقیم نسبت به خطوط منحنی پیچیدگی کمتری دارد ، بنابراین ساخت این سبک طراحی سریع تر است. زمان پول است بنابراین برش سریع تر طرح ها، هزینه کمتری در بر خواهد داشت. اگر هدف شما از برش لیزری، فروش محصولات است، توجه به زمان نکته مهمی است.

از دیگر مزایای برش لیزری برش آسان طرح های هندسی ( به علت وجود اشتراک در خطوط برش) است که از نکات صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد. آیا محصولات تبیلغاتی نظیر ساعت دیواری، زیر لیوانی، زیورآلات، تزئینات عروسی و .... می سازید؟ پس به این ایده های برش لیزری نگاهی بیندازید و برای تواید طرح های دلخواه خود الهام بگیرید.

برش لیزری ساعت تبلیغاتی

خلاقیت را با لیزر برش ترکیب کنید تا ساعت های خاص و منحصر به فرد بسازید. پروژه های الهام بخش برش لیزری، شما را در کوتاه ترین زمان به متخصص تبدیل می کند. برای ساخت ساعت تبلیغاتی خلاقانه توسط دستگاه بش لیزر می توان از چوب ، پلکسی و مولتی استایل ، استیل، برنج استفاده کرد.

برش لیزری خلاقانه

برش لیزری خلاقانه

برش لیزری چوب

برش لیزری چوب

برش لیزری طرح جغد

برش لیزری طرح جغد

برش لیزری ساخت ساعت

برش لیزری ساخت ساعت

برش لیزری زیر لیوانی 

وقتی زیر لیوانی ها را از نظر بصری  زیبا طراحی می کنید ، جذاب تر می شوند، خواه آن هارا برای فروش یا به عنوان ابزار تبلیغاتی برای نام تجاری خود استفاده می کنید. برش لیزری ابزاری کاربردی است تا زیر لیوانی هایی با طرح های متنوع و با تعداد مورد نظرتان تولید کنید. این این معنی است که در برش لیزری زیر لیوانی محدودیت طرح و تعداد وجود ندارد و بسته به نیاز شما قابل تولید می باشد.

برش لیزری زیرلیوانی چوبی

برش لیزری زیرلیوانی چوبی

طرح برش لیزری زیرلیوانی

طرح برش لیزری زیرلیوانی

انواع طرح برش لیزری زیرلیوانی

انواع طرح برش لیزری زیرلیوانی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5از 5 (از 51رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران