لطفا منتظر بمانید

برش لیزری برای رویدادهای خاص

01 خرداد ، 1401
شرکت بین المللی پرسناژ
0 کامنت

برش لیزری چیزی فراتر از علامت گذاری روی متریال هاست. در پرسناژ لیزر، ما می‌توانیم تقریباً هر متریالی را با دستگاه برش لیزر برای اهداف مختلف برش دهیم. به عنوان مثال، علاوه بر تابلوهای خوشامدگویی مراسم عروسی، ما می‌توانیم انواع مختلفی از مواد چوبی را با لیزر برش دهیم تا تزئینات زیبا مطابق با تم مراسم مورد نظرتان را تولید نماییم.

برش لیزر تاپر کیک عروسی، برش لیزر تاپر کیک تولد، حکاکی و برش لیزری انواع کارت دعوت، تابلو خوش آمدگویی با حکاکی لیزری اسم عروس و داماد، ساخت لیزری گیفت های مناسبتی (جاکلیدی)، حکاکی لیزری عکس فرمالیته عروس و داماد، برش لیزری طرح استیکرهای تولد، برش لیزری تزیینات تم تولد، برش لیزر اعداد سال تولد یا سالگرد ازدواج، برش لیزری استند با طرح دلخواه از جمله مواردی است که برای مناسبت های خاص کاربرد دارد.

برش لیزری برای رویدادهای خاصبرش لیزری برای رویدادهای خاص

3، 6 و 9 میلی‌متر از متداول‌ترین ضخامت‌های متریال است که به‌طور منظم از آن ها استفاده می‌کنیم. همچنین، انواع مختلف متریال در ضخامت های متفاوت نیز قابل برش لیزری می باشند. ما همچنین می‌توانیم از برش لیزری پلکسی گلس و انواع فلزات به ‌منظور تولید انواع مختلف و متنوع از طرح ها استفاده نماییم تا جذابیت بصری محصول را افزایش دهیم. برای اهداف تزئینی، همچنین می توانیم مولتی استایل، مقوا، کاغذ و کارت را با لیزر برش دهیم تا  طرح های متنوعی را ایجاد و تولید کنیم.

ما در پرسناژ لیزر خوشحالیم که نقش کوچکی در شادی زوج  ها در مراسم ازدواجشان ایفا می کنیم. اگر می خواهید از تخصص ما مانند برش لیزر برای رویداد های ویژه خود نظیر جشن تولد، جشن عروسی، سالگرد نامزدی، سالگرد عقد و ازدواج، ولنتاین یا حتی یک سمینار تجاری استفاده کنید، ، با همکاران متخصص ما در بخش خدمات لیزر تماس بگیرید.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

برش لیزری چیست؟

دستگاه ساخت پلاک اسم

ساخت تاپر کیک تولد و عروسی با لیزر برش و حکاکی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
نظرات و امتیاز کاربران
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5از 5 (از 51رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران