لطفا منتظر بمانید

حکاکی لیزری طلا و جواهرات

حکاکی لیزری طلا و جواهرات

حکاکی لیزری طلا و جواهرات | حکاکی لیزری فلزات پرسناژ
حکاکی لیزری طلا و جواهرات، انجام حکاکی روی طلا با لیزر و قبول کلیات سفارش های حکاکی طلا لیزری مانند حکاکی اسم روی طلا با بهترین قیمت در پرسناژ

حکاکی روی طلا

پیشرفت تکنولوژی امکان درج و حک تصاویر و نوشته را بر روی انواع سطوح فلزی بخصوص طلا و حتی برش طلا با لیزر را فراهم آورده است. حکاکی روی طلا با لیزر هدیه ای منحصر به فرد می باشد که اغلب برای مراسم ویژه بخصوص هدیه مراسم عروسی استفاده می شود. دستگاه های لیزر قادر به حک تصاویر و اسامی عزیزانتان بر روی طلا، نقره، پلاتین، تیتانیوم و … می باشد که می توان بر روی سطح داخلی و خارجی این اقلام حکاکی نماید. از کاربرد های دیگر حکاکی روی طلا می توان به حکاکی اسم روی پلاک طلا ، حکاکی عکس روی طلا اشاره کرد. قیمت دستگاه لیزر طلا مناسب بوده و طلا ها را در انواع ابعاد مختلف برش بدهد.از دستگاه حکاکی لیزری می توان برای حکاکی نقوش و نوشته بر روی سنگ های گران قیمت نیز استفاده نمود.

حکاکی روی طلا با لیزر

سیستم های حکاکی لیزری تکنولوژیی سریع، تمیز و دقیق است که به سرعت جایگزین فناوری های قدیمی شده است. در حال حاضر، حکاکی لیزری تبدیل به یک روند در صنعت طلا و جواهرات و فلزات گرانبها است. به طور سنتی، صنعت همیشه از حکاکی هایی به روش مکانیکی و یا روش هایی مانند قلم زنی استفاده  می کرد.
در گذشته، یک دلیل مهم برای حک زیورآلات از جنس طلا این بود که آنها را شخصی سازی کنیم یا متن ها و نوشته های معنی دار و مهم روی آن ها حک کنیم. امروزه طرح های خلاقانه و مطابق مد روز طلا و جواهر، به طور فزاینده ای مهم شده اند. با تکنولوژی لیزر، فلزات گرانبها مانند طلا و نقره ، بخوبی سایر فلزات لیزرکاری می شوند.

دستگاه لیزر طلاسازی

دستگاه حکاکی لیزر، ابزار مناسب برای جواهرات و طلاسازی است که به طلاسازان کمک می کند تا محصولاتی با کیفیت، زیبا و متنوع مطابق سلیقه مشتریان خود تولید نمایند. دستگاه های لیزر قابلیت حکاکی طرح ها و نقوش بسیار ظریف، تاریخ، متن و نوشته های مختلف بر روی دستبند، انگشتر، گردنبند، گوشواره، آویز، پابند و  ... را دارد.

دستگاه لیزر حکاکی

دستگاه لیزر حکاکی، می تواند داخل و خارج حلقه های نامزدی، النگو را حک کند ماشین های حک لیزر قابلیت حک لیزری انواع فونت فارسی، انگلیسی و کاراکتر ها را دارد. دستگاه های لیزر حکاکی می توانند انواع نام ها، تاریخ، علامت تجاری، اثر انگشت، عکس، چهره، منظره، علامت T  ، عدد 750 ، شماره سریال، آرم شرکت، بارکد ، تصاویر گرافیکی می تواند با حکاکی لیزری تولید شود. لیزر، طرح ها و المان های مختلف نظیر قلب، بی نهایت، تاج، گل، پروانه، نعل، ستاره، برف و ...  را با بهترین کیفیت حکاکی کند.
دستگاه‌های حکاکی لیزری و همچنین ماشین های حکاکی لیزر قابلیت حکاکی لیزری فلزات ظریف را دارا می باشند. سرعت بالا، خروجی مطلوب و راندمان بالا از مزایای استفاده از دستگاه لیزر فایبر حکاکی فلزات می باشد. لیزر بر روی همه فلزات از جمله طلا، پلاتین، نقره، برنج، استیل، فولاد، مس، تیتانیوم، آلومینیوم و ... قابل اجرا می باشد.

قیمت حکاکی لیزری طلا و جواهرات

قیمت حکاکی لیزری روی طلا و جواهرات به طرح و حجم طلای شما بستگی دارد. شما اگر طرحی را سفارش دهید که از نظر برش لیزری مقدار کار بیشتری را نیاز داشته باشد یا حجم و میزان طلایی را که برای حکاکی لیزری انتخاب می کنید بالا باشد، به مراتب هزینه حکاکی روی طلای مورد نظرتان بیشتر خواهد شد.

سفارش حکاکی روی طلا

شرکت بین المللی پرسناژ با ۲۵ سال تجربه به عنوان نمایندگی انحصاری کمپانی Hans Yueming Laser یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات حکاکی و برش لیزر در جهان، آماده ارائه مشاوره در خصوص استفاده از اشعه لیزر در صنایع مختلف و همچنین عرضه کننده ۶۰ مدل مختلف از این نوع دستگاه ها جهت مصارف متفاوت می باشد. جهت ثبت سفارش و انجام حکاکی لیزری طلا و جواهرات با ما در ارتباط باشید.

حکاکی لیزری حلقه های نامزدی و عروسی
حکاکی آویز گردنبند
حکاکی متن یا نقش بر روی دستبند، النگو و گوشواره
حکاکی مدال
حکاکی سنگ های گران قیمت
حکاکی علامت T  
حکاکی اثر انگشت
حکاکی انواع عکس، چهره، منظره
حک انواع فونت فارسی، انگلیسی و کاراکتر ها
حکاکی عمیق علامت ها
دقت آن بیشتر و نتیجه کار ظریف تر است
امکان کار بر روی سطوح صاف و مدور وجود دارد
با اسکن تصاویر و تبدیل آن ها به فایل کامپیوتری می توان به سرعت تصاویر و متون مورد نظر را روی سطح طلا حکاکی نمود
کیفیت اجرا بالا است.
کلیه طرح ها و نقوش قابل حکاکی لیزری می باشد.
سرعت ‏حک بسیار بالا است و خروجی نهایی کار، حک لیزری با کیفیتی می باشد .
نظرات و امتیاز کاربران
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 2/8از 5 (از 55رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران