لطفا منتظر بمانید

حکاکی لیزری سرامیک و کاشی

حکاکی لیزری سرامیک و کاشی تکنیک های علامت گذاری معمولو سنتی بر روی محصولات سرامیک کاربردی و مقرون بصرفه  نمی باشد. سختی و رطوبت سرامیک، آن را یکی از سخت ترین مواد مورد استفاده قرار می دهد. مارکینگ و حکاکی لیزری سرامیک و کاشی، فرایندی متداول در صنعت دکوراسیون داخلی است. حکاکی لیزری با کیفیت بالا و سرعت بسیار بر روی سرامیک و کاشی انجام می شود. هر دو لیزر  Co2 و فایبر می توانند به طور موثر برای حکاکی لیزری سرامیک استفاده شوند. تقریبا حکاکی علایم و نقوش با وضوح بسیار بالا می تواند روی همه انواع سرامیک انجام شود.

امروزه حکاکی لیزری نقوش و تصاویر سنتی و مدرن روی انواع سنگ، سرامیک و کاشی در دکوراسیون داخلی و صنایع دستی بسیار کاربرد دارد. برش روی این متریال های سخت،امکان پذیر نمی باشد ولی حکاکی لیزری به آن ها زیبایی می بخشد. حکاکی روی این اجسام با دوام و ماندگار می باشد. حک لیزری نسبت به روش های حک دیگر، فرایند بسیار انعطاف پذیرتری است.دستگاه حک لیزر می تواند هر تصویر و فونت را بدون تغییر، حکاکی نماید.

تکنولوژی لیزر برای علامت گذاری سرامیک و کاشی مناسب است. در میان روش های بی شماری که برای سفارشی کردن و شخصی کردن کاشی و سرامیک وجود دارد، حکاکی لیزری یکی از آن روش هاست. شما می توانید تصاویر ، نقوش گرافیکی یا نوشته دلخواه خود را بر روی کاشی حک کرده و در منزل یا محل کار خود به عنوان بخشی از دکور ، نصب کنید. 


سنگ های مناسب برای حکاکی با دستگاه لیزر

حکاکی لیزری انواع سنگ های ساختمانی و تزئینی.
حکاکی لیزری سنگ های جواهرات و  زیوآلات.
حکاکی لیزری کاشی و سرامیک.
حکاکی لیزری انواع ظروف سرامیکی (بشقاب، قندان، قوری سرامیکی، لیوان، ماگ و .... ).
حکاکی لیزری انواع گلدان سرامیکی 
حکاکی لیزری انواع سنگ مزار


حکاکی لیزری نام ، مارک و آرم شرکت
حکاکی لیزری چهره و تصاویر مختلف روی کاشی، سرامیک و سنگ
حکاکی لیزری طرح های گرافیکی و زیبا با دقت و ماندگاری بالا 
حکاکی لیزری نقوش و حاشیه کاشی
حکاکی لیزری چهره و تصاویر
حکاکی لیزری می تواند بسته به سلیقه عمیق یا سطحی حکاکی شود
دقت ، سرعت و ظرافت بالای حکاکی