لطفا منتظر بمانید

دستگاه برش لیزری آلومینیوم

دستگاه برش لیزری آلومینیوم

برش لیزری آلومینیوم | خدمات برش ورق و صفحه آلومینیوم با لیزر
برش لیزری آلومینیوم | ارائه خدمات برش لیزر ورق و صفحه آلومینیوم با بهترین قیمت و با کیفیت ترین دستگاه های برش لیزری ورق های آلومنیومی در پرسناژ

خدمات برش لیزری فلز آلومینیوم

بیشتر شرکت ها در مورد برش ورقه های آلومینیوم مشکل دارند زیرا برش آن کمی دشوار است. دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد. برخی از این دلایل عبارتند از:

استفاده از گاز کمکی برای برش آلومینیوم:

بیشتر شرکت هایی که خدمات برش را ارائه می دهند تنها از گاز اکسیژن استفاده می کنند. این موضوع بدین معناست که آنها نمی توانند آلومینیوم را با دقت کافی برش دهند زیرا گاز نیتروژن باید مورد استفاده قرار گیرد تا برش قابل قبولی فراهم شود. برش با گاز نیتروژن  بسیار پرهزینه است. ما از سیستم تولید کننده گاز نیتروژن استفاده می کنیم که باعث ایجاد برش دقیق تری در ورقه های آلومینیومی می شود.

ایجاد برآمدگی هنگام برش آلومینیوم:

از آنجایی که آلومینیوم نسبت به فولاد ضد زنگ و سایر فلزات نرم تر است، به هنگام برش دردسرساز خواهد شد. با اینحال، افرادی که در زمینه برش لیزری تجربه کافی را دارند  از تنظیمات پیشرفته تری  برای کنترل سرعت، فشار گاز و تمرکز لیزر استفاده می کنند تا برش قابل قبولی ایجاد شود.

مواد انعکاسی در برش آلومینیوم:

برخی از شرکت های برش لیزری در مورد برش ورقه های آلومینیوم مردد هستند زیرا این فلز ممکن است به دستگاه آسیب وارد کند. به همین خاطر است که برش ورقه های آلومینیومی ممکن است باعث بازگشت انعکاس از فلز به سمت دستگاه لیزر  شود و به آن آسیب وارد نماید. خوشبختانه دستگاه های برش لیزری  جدیدتر سنسورهای پیشرفته ای دارند که به هنگام انعکاس،دستگاه لیزر را خاموش می کند. این موضوع به اپراتور اجازه می دهد تنظیمات را قبل از بروز مشکل تغییر دهد.

خدمات مرتبط با برش لیزری فلزات
نظرات و امتیاز کاربران
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 1از 5 (از 51رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران