لطفا منتظر بمانید

برش لیزری تابلوسازی

برش لیزری تابلوسازی تابلوسازی
تابلوهایی که اصطلاحا لیزری نامیده و با تلفیق و استفاده از قطعات غیر فلزی مختلف ساخته می شوند، کاربرد زیادی در اماکن اداری و نمایشگاهی پیدا کرده اند. برش دقیق این قطعات نیازمند استفاده از دستگاه های برش لیزری است.
– ساخت تابلوهای لیزری. تابلوهایی که اصطلاحا لیزری نامیده می شوند و با استفاده از قطعات پلکسی گلاس ساخته می شوند، کاربرد زیادی در اماکن اداری و نمایشگاهی پیدا کرده اند. برش این قطعات نیازمند استفاده از دستگاه های برش لیزری است.
 
– برش حروف برای استفاده در تابلوی فروشگاه ها و مراکز تجاری. ساخت حروف مورد استفاده در تابلوها با قطعات چوبی، پلکسی، پلاستیک و… . در روش سنتی نیازمند صرف وقت زیاد برای برش هریک از حروف است. با دستگاه های لیزر دیگر نیازی به کشیدن طرح برش روی ورق و برش دستی نیست و کار با سهولت و سرعت از طریق لیزر انجام می شود.
 
– استفاده به جای کاترپلاتر. دستگاه های لیزر به جای کاتر پلاتر نیز عمل می کنند و با وجود آن ها نیازی به خرید کاتر پلاتر نیست.
 
– ساخت سایر انواع تابلوها. تابلوساز ها متناسب با خلاقیت خود می توانند با دستگاه لیزر، انواع تابلوها را برای مصارف مختلف بسازند. توان برش لیزری غیر فلزات ، این امکان را فراهم می کند.
 
– ساخت مهر (مهرسازی) . با وجود یک دستگاه برش لیزر، نیازی به صرف زمان برای ساخت مهر نیست. یک دستگاه کوچک و ارزان قیمت لیزر می تواند ظرف چند دقیقه یک مهر را با نهایت ظرافت بسازد.
 
– ارائه خدمات برش سفارشی به مشتریان. تابلوسازها، علاوه بر حوزه فعالیت خودشان، می توانند به مشتریان خود در سایر زمینه ها نیز خدمات برش لیزری را ارائه نمایند.
– سهولت و سرعت اجرای کار
– کیفیت بسیار بالای مقطع برش
– برش نقوش پیچیده
– عدم تماس فیزیکی
خدمات مرتبط با برش لیزری غیر فلزات
نظرات و امتیاز کاربران
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران