لطفا منتظر بمانید

برش لیزری چوب

برش لیزری چوب برش لیزری چوب
گاهی اوقات به خصوص در حوزه های کاری هنری نیاز به برش دقیق و پیچیده چوب است که چنین کاری با ابزارهای سنتی و متعارف مقدور نیست. در این گونه موارد می‌توان از دستگاه های برش لیزری استفاده نمود. دستگاه های لیزر می توانند کاربردهای متنوعی در صنعت چوب داشته باشند. فهرست کردن تمام این کاربردها مقدور نیست، زیرا افراد خلاق می توانند موارد دیگری را نیز به این فهرست اضافه کنند.
– دکورسازی ، ماکت ، مدل سازی ، مصنوعات چوبی ، لوح ، تندیس ،قاب و … .
– برش اولیه چوب های قالب های دایکات و آماده کردن آن برای مرحله تیغ گذاری.
– تابلوهای تبلیغاتی MDF و شاسی سازی جهت مصارف فضاهای داخـل و خارج.
– ساخت مصنوعات چوبی تزئین شده با معرق. در حال حاضر برخی از درها یا میزهای چوبی گران قیمت، با استفاده از طرح های معرق تزئین می شوند. دستگاه های لیزر برش می توانند انواع طرح های معرق را با سرعت و سهولت، بدون آن که نیازی به صرف وقت زیاد برای برش ورقه های چوبی با اره مویی باشد را برش دهند. علاوه بر این، دستگاه لیزر، برش را با دقت و ظرافت بیشتری انجام می دهند. با این وصف، با دستگاه های لیزر می توان طرح های معرق را به صورت انبوه تولید کرد.
– ساخت قاب عکس ام دی اف یا چوب. به خاطر قابلیت برش دستگاه های برش لیزر، می توان با این دستگاه ها به تولید انبوه قاب های گران قیمت چوب یا ام دی اف پرداخت.
– ساخت پازل های چوبی. با دستگاه های لیزر می توان انواع پازل های چوبی را به سهولت و سرعت به صورت انبوه تولید نمود. برای انجام این کار تنها کافی است طرح اولیه پازل در کامپیوتر تهیه شده و سپس بر روی ورقه نازک چوبی بریده شود.
– ساخت محصولات تزئینی چوبی. با لیزر می توان مجموعه بسیار متنوعی از کالاهای تزئیناتی یا سوغاتی را تهیه کرد. با جستجویی در اینترنت می توان طرح های فراوانی از این محصولات را به دست آورد.
– سرعت و سهولت در اجرای کار
– عدم تولید براده و ضایعات به علت دقت و ظرافت بالا
– عدم تولید آلودگی صوتی
– برش های دقیق پیچیده برروی انواع چوب جهت معرق کـاری و مصنـوعات چوبی دکوری
– عدم نیاز به سرمایه گذاری بالا
خدمات مرتبط با برش لیزری غیر فلزات
نظرات و امتیاز کاربران
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران