لطفا منتظر بمانید

حکاکی لیزری محصولات تبلیغاتی

حکاکی لیزری محصولات تبلیغاتی

حکاکی لیزری تبلیغاتی | حکاکی لیزری محصولات تبلیغات فلزی پرسناژ
حکاکی لیزری روی انواع فلز برای تبلیغات با هدایای تبلیغاتی، حکاکی با لیزر روی فلزات جهت تبلیغ و بهترین و زیباترین هدایای تبلیغاتی و هدیه های معمولی با حک لیزر در پرسناژ.

لیزرها فقط برای داستان های علمی تخیلی نیستند. به لطف برنامه ها و ابزارهای کاربردی، در بیشتر  صنایع نظیر پزشکی، تولیدی، تبلیغات مورد استفاده  قرار می گیرد، لیزرها یکی از الزامات زندگی روزمره در سیاره زمین تبدیل شده اند.

لیزرها چه هستند؟ و چه کاربردی دارند؟

کلمه لیزر مخفف عبارت " تقویت نور به روش گسیل القایی تابش" است. ما حتی از لیزرها در صنعت تبلیغات هم استفاده می کنیم! حکاکی لیزری محصولات تبلیغات فلزی یکی از تکنیک های عالی برای انتقال آرم شرکت شما بر روی محصول تبلیغاتی شما است. 
تبلیغات یکی از مهم ترین موارد کاربرد دستگاه های حکاکی لیزری، ساخت یا آماده سازی کالاهای تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی است. در حوزه صنعت تبلیغات، استفاده از دستگاه های لیزری عمدتا برای حکاکی اشکال و متون بر روی هدایای تبلیغاتی است.

نحوه ایجاد یک طرح با حکاکی لیزری

برای حکاکی لیزری متن یا لوگو، تولیدکنندگان از دستگاه لیزری استفاده می کنند که نور لیزر قابل تنظیم باشد یعنی نور لیزر به اندازه کافی، به شدت و  به سرعت تابیده می شود تا تمام مواد را نسوزاند و از بین نبرد. این پروسه باعث می شود که حکاکی لیزری یک دست و با کیفیت انجام شود.

نرم افزار طراحی، فایل های گرافیکی خود را به یک الگو تبدیل می کند که دستگاه حکاکی لیزری می تواند روی محصولات تبلیغاتی مورد شما حکاکی شود. ماشین های حکاکی لیزری می توانند از تصاویر (عکس چهره، منظره) یا طرح های برداری و وکتور ، برای حک لیزری استفاده کنند.
شاید بتوان گفت اصلی ترین علل استفاده از لیزر حکاکی برای مارک زدن کالاهای تبلیغاتی، ظرافت حکاکی لیزری و سرعت انجام آن باشد. با استفاده از دستگاه های لیزری مخصوص فلزات می توان روی طیف وسیعی از مواد، عمل حکاکی یا مارک زنی را انجام داد. این حکاکی می تواند با استفاده از مواد خاص یا بدون استفاده از مواد خاص باشد. مواد خاص برای حکاکی لیزری روی فلزات، موادی هستند که قبل از انجام عمل حکاکی، در محل مورد نظر مالیده می شوند تا اثر حکاکی واضح تر باشد. بدون استفاده از این مواد، اثر حکاکی از وضوح مورد نیاز برخوردار نخواهد بود.

حکاکی با لیزر روی کلیه فلزات و غیر فلزات

حکاکی لیزری انواع  هدایای تبلیغاتی: حکاکی لیزری فلش مموری فلزی، حکاکی لیزری فلش مموری چرمی، حکاکی لیزری پاور بانک، حکاکی لیزری مونوپاد، حکاکی لیزری خودکار فلزی و پلاستیکی، حکاکی لیزری جاکلیدی ، حکاکی لیزری ساعت تبلیغاتی، حکاکی لیزری ست های تبلیغاتی، حکاکی لیزری پلاک استیل، حکاکی لیزری لیوان، حکاکی لیزری کیف پول و محصولات چرمی، حکاکی لیزری جاکارتی، حکاکی لیزری جلد مدارک، حکاکی لیزری جلد سررسید، حکاکی لیزری کارت ویزیت فلزی،حکاکی تندیس و لوح  و ...

مواد و متریال فلز و قابل حکاکی

طلا، نقره، برنج، تیتانیوم، مس، آلومینیوم، فولاد، استیل، انواع پلاستیک نرم و فشرده، پلکسی گلس، چرم طبیعی، چرم مصنوعی، چوب، ورق ام دی اف (MDF) و ...

  • حکاکی آرم یا نام و شماره تلفن شرکت ها بر روی خودکارهای فلزی تبلیغاتی.
  • حکاکی آرم یا نام و شماره تلفن شرکت ها بر روی جاکلیدی یا جاسوئیچی های تبلیغاتی.
  • حکاکی آرم یا نام و شماره تلفن شرکت ها بر روی ساعت های تبلیغاتی رومیزی یا دیواری.
  • حکاکی مشخصات شرکت ها بر روی سایر هدایای تبلیغاتی مانند ماشین حساب، پد ماوس، جعبه، ، ابزار آلات و…  (مانند لیوان ، فلاسک، ماگ و ... )
نظرات و امتیاز کاربران
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران