لطفا منتظر بمانید

پرداختکاری فلزات

پرداختکاری فلزات

شرکت بین المللی پرسناژ با استفاده از نیروی کارآزموده و متخصص و بکارگیری دستگاه‌های مدرن و مجهز، آماده ارایه خدمات پرداختکاری فلزات به مشتریان عزیز است.
خدمات پرداختکاری فلزات با استفاده از دستگاه لیزر شامل فعالیت های زیر می باشد.
ماشین پرداختکاری
خدمات پرداختکاری فلزات توسط پیشرفته ترین دستگاه ها در مجموعه پرسناژ در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت انجام میپذیرد.
خدمات پولیش کاری دستی و براق کردن سطوح بر اساس درخواست های مشتریان و شرکت های درخواست کننده خدمات پرداخت
از بین بردن هرگونه خط و خش از روی سطوح با استفاده از دستگاه لیزر
از بین بردن هرگونه پلیسه از روی قطعات با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته حکاکی و برش لیزری
هزینه مناسب، دقت ، بهترین کیفیت و سرعت بالا
پرداخت کاری فلزاتی نظیر استیل (براق ، خش دار) ، برنج ، مس ، آلومینیوم ، آهن

عوامل بسیار زیادی بر روی کیفیت برش لیزری فلزات موثر هستند. از جمله این عوامل، مواد اولیه و ضخامت محصول و نوع متریال است. هر چه ضخامت ورق فلز بیشتر باشد، میزان شیار در لبه فلز بیشتر می شود و کیفیت لبه برش پایین می آید. 
پولیش یا به اصلاح عامیانه پرداخت کاری به معنی صاف و براق کردن سطح چیزی می باشد که باعث بهبود و اصلاح ظاهر آن شی می باشد.یکی از روش ها برای از بین بردن ضایعات حاصل از برش ، استفاده از دستگاه پرداختکاری (پولیش یا گیلانس) می باشد. دستگاه پرداخت، لبه های زبر حاصل از برش لیزری را حذف می کند و سطوح لبه را صاف، یکنواخت و صیقلی می نماید.
 بهتر است برای داشتن لبه برش تمیز و دقیق، ورقه‌های فلز تمیز و عاری از زنگ زدگی یا چربی باشند. دستگاه پرداخت برای پلیسه گیری فلزاتی نظیر استیل (براق ، خش دار) ، برنج، مس، آلومینیم، آهن، فولاد، نقره و طلا بسیار مناسب می باشد. همچنین این دستگاه زبری‌های فلز را از بین می برد و سطح فلز را براق‌ می‌سازد .
پرداختکاری فلزات، در صنایع فلزی مختلفی نظیر بدلیجات (دستبند، گوشواره، آویز گردنبند، پابند، انگشتر) ، تبلیغات (جاکلیدی، جاسوییچی، بج سینه، کارت ویزیت فلزی، تندیس) ، تابلوسازی، قطعه سازی ، ماکت سازی ، الکترونیک و ... قابل استفاده و کاربردی می باشد.

پرداختکاری فلزات به چه شکل صورت می گیرد ؟ ضایعات و زبری سطح ورق فلزی توسط سمباده، برطرف می گردد. درجه نرمی و زبری سمباده بر اساس مقدار پلیسه روی ورق فلز قابل انتخاب است. پس از آن بر اساس نوع جنس فلز و کاربرد محصول برش خورده، از گیلانس یا به اصطلاح نمد جهت پرداختکاری و براق کردن سطوح استفاده می شود.
پرداختکاری فلزات به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟ دستگاه های پرداخت‌کاری، دست یابی به سطحی صاف و برّاق را به آسانی میسر می سازند. از جمله کاربردهای دستگاه پولیش لیزر، به موارد زیر می توان اشاره کرد:
-از بین بردن زائده های فلزی ناشی از برش لیزری و هرگونه پلیسه گیری.
-صیقل‌کاری سطح فلز جهت از بین بردن هرگونه خط و خش.
-زیبایی و براق کردن سطوح محصول.

پرداخت کاری انواع فلزات نظیر :

-پرداخت کاری استیل
-پرداخت کاری آهن
-پرداخت کاری آلومینیوم
-پرداخت کاری طلا
-پرداخت کاری مس
-پرداخت کاری برنج
-پرداخت کاری نقره

مجموعه پرسناژ با دارا بودن جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های پرداختکاری و همچنین نیروی متخصص و حرفه ای، آماده ارائه خدمات پرداختکاری فلزات  در کوتاه ترین زمان و با  بالاترین کیفیت به مشتریان محترم می باشد.