لطفا منتظر بمانید

تعمیرات دستگاه لیزر


شرکت بین‌المللی پرسناژ با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و قطعات اورجینال، با تعمیر دستگاه لیزر شما در اسرع وقت و نازلترین قیمت، عملکرد صحیح آن را تضمین می‌نماید. با استفاده از خدمات تعمیرات دستگاه حکاکی و برش لیزر، می توانید قطعه معیوب دستگاه لیزر خود را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت-، تعمیر کرده و پس از تعمیر از خدمات تضمین عملکرد دستگاه لیزر شرکت بین المللی پرسناژ بهره مند شوید.

نصب، راه اندازی و تعمیر قطعات انواع دستگاههای برش و حکاکی لیزری co2 و yag توسط مهندسین مجرب، متعهد و کارشناسان فنی حرفه ای با بهره¬گیری از تجهيزات پيشرفته در اسرع وقت انجام پذیر می باشد. تنظیم و سرویس ماشین آلات، عیب¬ یابی قطعات، سرویس و تعمیرکلیه قطعات (پاور، مادربرد و ... ) دستگاه¬ های لیزر حکاکی و برش از جمله خدمات قابل ارائه به دستگاه داران می باشد. نصب، راه اندازی و آموزش نرم افزاری دستگاه لیزر توسط متخصصین مجموعه بین المللی پرسناژ با نازلترين قيمت انجام می پذیرد. سرویس تعمیر قطعه در صورت هرگونه نقص‌ در دستگاه های لیزر در کوتاه ترین به شما ارائه می شود.

با توجه به اینکه  صنعت گران از دستگاه های حکاکی و برش لیزر در کارگاه های خود استفاده می نمایند، در صورت بوجود آمدن هر گونه عیب و نقص‌ در دستگاه لیزر ، متخصصین خبره و متخصص آماده ارائه سرویس و عیب یابی دستگاه به مشتریان عزیز می باشند.

می توانید قبل از اقدام به تعمیر دستگاه برش لیزری و یا تعمیر دستگاه حکاکی لیزری با واحد مشاوره ما در تماس بوده و اطلاعات اولیه در مورد نحوه تعمیر قطعات معیوب را کسب کنید. کارشناسان عزیز این شرکت آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می باشند.
نظرات و امتیاز کاربران
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران