لطفا منتظر بمانید

خدمات لیزر

خدمات لیزری | حکاکی و برش لیزری فلزات
خدمات برش لیزری شرکت پرسناژ شامل دو بخش برش لیزری و حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات می باشد که با استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های حکاکی و برش لیزری انجام می شود.

خدمات لیزر پرسناژ

خدماتی که با دستگاه لیزر می توان ارائه داد بسیار متنوع بوده و در موضوعات مختلفی قابل استفاده می باشد. پرسناژ در این زمینه و ارائه خدمات برش لیزری فلزات و غیر فلزات، حکاکی لیزری فلزات و غیر فلزات و همچنین پرداخت کاری فلزات را به شما عزیزان ارائه می دهد و خدمات ارائه شده توسط شرکت بین المللی پرسناژ را میتوانید با مراجعه به بخش های داخلی وب سایت، مشاهده کنید.

خدمات برش لیزر پرسناژ

خدمات برش لیزر در دو دسته بندی کلی خدمات برش لیزری فلزات و خدمات برش لیزری غیر فلزات دسته بندی و معرفی میگردد. این سرویس ها در زمینه انواع برش های صنعتی و نیمه صنعتی بر روی فلزات و غیرفلزات مختلف انجام می پذیرد و شرح خدمات ازائه شده در این بخش ها بسیار گسترده است. نتیجه استفاده از لیزر در صنعت برش سبب بالا رفتن کیفیت محصول نهایی ، بالا رفتن ظرافت و دقت برش و همچنین کاهش هزینه های نیروی انسانی خواهد بود.

خدمات حکاکی لیزر

خدمات حکاکی لیزر و برش لیزر نیز در دو دسته بندی کلی گنجانده میشوند که شامل خدمات حکاکی لیزری فلزات و خدمات حکاکی لیزری غیر فلزات است. حکاکی نام و نشان تجاری یک محصول بر روی بدنه آن ، ساخت انواع تندیس ها با استفاده از حکاکی لیزر ، ایجاد نقش و نگار بر روی انواع پارچه ، چرم ، چوب، کاغذ و کارت و بسیاری از اجسام دیگر از جمله مزیت هایی است که دستگاه های حکاکی لیزری برای ما فراهم میکنند. علاوه بر این با استفاده از دستگاه های صنعتی امکان در اختیار داشتن محصول نهایی با کیفیت بالا و مقبولیت بیشتر به راحتی فراهم میگردد. دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت بین المللی پرسناژ شامل خدمات زیر است که میتوانید با مراجعه به بخش های داخلی وب سایت بیشتر با آن ها آشنا شوید.

خدمات پرداختکاری فلزات پرسناژ

پرداخت ‌کاری فلزات (Surface finishing) یا پولیش در واقع صیغلی و براق کردن یا رفع نواقص در سطح فلز است. پرداخت کاری فلزات منجر به بهبود ظاهر هر فلزی می‌ شود. به منظور پرداخت کاری از انواع دستگاه‌ های پرداخت‌ کاری استفاده می شود تا تمام و یا اکثر ضایعات را از بین ببرد. پرداخت‌ کاری علاوه بر زیبایی فلزات از خوردگی و افزایش مقاومت آن‌ می‌ شود.

نظرات و امتیاز کاربران
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5از 5 (از 51رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران